Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jakub Karski M jak miłość
Instagram
Seriale

Jakub Karski uratuje Izę przed Arturem? Policjant stanie się ważną postacią w "M jak miłość"

Jakub Karski uratuje Izę przed Arturem? Policjant stanie się ważną postacią w "M jak miłość"

W nowym sezonie „M jak miłość” do gry wróci Jakub Karski. Przystojny policjant będzie zaangażowany w poszukiwania Artura Skalskiego, a jego zadaniem będzie zapewnienie Izie bezpieczeństwa. Jeszcze niedawno Marcin i Jakub rywalizowali o jej miłość, a teraz będą musieli połączyć siły, by ochronić ją przed niebezpiecznym psychopatą.

Czy Jakubowi uda się uchronić Izę przed śmiercią? To jemu będzie zawdzięczała życie?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Jakub Karski będzie bronił Izy przed Arturem?

Marcin Chodakowski i Jakub Karski w poprzednim sezonie świetnie się dogadywali, aż do momentu, kiedy policjant zaczął interesował się Izą. Marcin spotykał się wtedy z Anią, ale relacja Izy i Jakuba wcale mu się nie podobała. Choć wyglądało, że ich męska przyjaźń zakończyła się, w nowym sezonie znów zaczną razem współpracować dla dobra narzeczonej Marcina. Iza z dziećmi będzie pod opieką Andrzejka w Grabinie, a Chodakowski skorzysta z pomocy Karskiego, aby być na bieżąco ze sprawą Artura.

Okazuje się, że widzowie w nowym sezonie "M jak miłość" mogą spodziewać się znacznie bardziej rozbudowanego wątku związanego z policjantem. Na Instagramie serialu pojawiło się zdjęcie Krzysztofa Kwiatkowskiego i opis:

Dla wszystkich stęsknionych za Jakubem! Nasz bohater ma się świetnie i - jak widać - ćwiczy przed spotkaniem z... hmm... tego dowiecie się po wakacjach - czytamy na oficjalnym profilu "M jak miłość'

Krzysztof Kwiatkowski z planu "M jak miłość"

Fani są zachwyceni! Nie ukrywają radości, że częściej będą mogli oglądać Jakuba Karskiego:

Dobry aktor, jego wątek powinien być bardziej rozwinięty 👍

Moglibyście dać mu jakoś główna role a nie wiecznie w cieniu Marcina :/

Okazuje się, że postać jest bardzo lubiana przez widzów, którzy żałują, że ostatnio tak rzadko pojawiała się w serialu:

Zaniedbaliście trochę wątek Jakuba. Jego przyjaźń z Marcinem, cięte riposty - fajnie się to oglądało. Oby więcej w nowym sezonie 👍

Fajnie się oglądało piękną, męską przyjaźń, lojalność; i jeszcze te riposty Jakuba. I jakoś tak się to wszystko rozpłynęło powoli we mgle... 😠😢 

Sądzicie, że scenarzyści spełnią prośbę widzów i rozbudują wątek Jakuba Karskiego?

Krzysztof Kwiatkowski na planie M jak miłość

Krzysztof Kwiatkowski na planie M jak miłość
Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#6am #on #the #set #with @mroznerski #good #and #hot #the #sun #is #merciless

Post udostępniony przez Krzysztof Kwiatkowski (@krzysztofkwiatkowskiofficial)

 

 

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska na oficjalnej premierze filmu "Fighter"
East News
Newsy
Mikołaj Roznerski zdradził, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak Miłość"! Nadal będzie z Izą?
Mikołaj Roznerski zdradził, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak Miłość"! Nadal będzie z Izą?

Już we wrześniu nowe odcinki " M jak miłość "! Aktorzy, co jakiś czas umieszczają na Instagramie zdjęcia z planu i już teraz wiadomo, że kolejny sezon będzie pełen dramatycznych wydarzeń. Artur nadal będzie na wolności, z jego strony Marcinowi i Izie będzie groziło realne niebezpieczeństwo. Do Grabiny wróci Janek i zostanie postrzelony, a związek Uli i Bartka będzie wisiał na włosku. Party.pl zapytało Mikołaja Roznerskiego , jak potoczą się dalsze losy serialowego Marcina Chodakowskiego. Zobaczcie, co zdradził aktor! Czy nadal będzie z Izą i dziećmi ?  Zobacz także :  Mikołaj Roznerski i Ada Kalska są sobą zmęczeni? Wiemy jak ma się ich związek!   Marcin i Iza nadal będą razem?  

Magda z M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" Olek będzie chciał odzyskać Magdę!? To ona jest jego prawdziwą miłością
W "M jak miłość" Olek będzie chciał odzyskać Magdę!? To ona jest jego prawdziwą miłością

Kolejny nieoczekiwany zwrot akcji w nowym sezonie „ M jak miłość ”! Wydawało się, że związek Magdy i Olka to już przeszłość. Para rozwiodła się, ale nadal widują się dzięki Maćkowi, który jest ich adoptowanym synem. Magda znalazła szczęście u boku Andrzeja, a Olek zdążył już kilka razy się ponownie zakochać. Ostatnio jego nową miłością była Agnieszka! Tymczasem w nowym sezonie na widzów czeka niespodzianka, bo Olek zrozumie, że tak naprawdę to Magdę kocha cały czas! Rozbije jej związek z Budzyńskim?

Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy
Marcin w "M jak miłość" zostanie zamieszany w zabójstwo Artura?! Czarne chmury nad Chodakowskim
Jakub w "M jak miłość" zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać o Artura. To wzbudzi podejrzenie policjanta. Co z tym zrobi?

W domu Chodakowskich w „ M jak miłość ” znów częstym gościem będzie Jakub Karski. W 1482. odcinku serialu dociekliwy policjant zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać go o Artura. Jakub domyśli się, że Chodakowski musi coś wiedzieć na temat zaginięcia Skalskiego i postanowi dowiedzieć się, co ukrywa. Karski zacznie podejrzewać Marcina o zabójstwo Artura . Na jaki ślad wpadnie przez przypadek? Marcin w "M jak miłość" oskarżony o zabójstwo Artura? Do tej pory Marcin ciągle wypytywał Jakuba o Artura i widać było, że niepokoi się o Izę. Jednak wszystko się zmieniło i temat psychopaty ucichł, co zaniepokoi Karskiego. Przecież oficjalnie Artur nadal jest poszukiwany i nie wiadomo, co się z nim dzieje!  Tymczasem już cztery osoby znają prawdę! Jest to oczywiście Olek, który wyznał Marcinowi, co zrobił, Aneta i Iza! Policjant zacznie się domyślać, że Marcin wie coś na temat Artura. Wyjaśnij mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś co drugi dzień dzwoniłeś i pytałeś o Artura. A teraz nic, zero telefonów, zero pytań, cisza... - w końcu otwarcie zapyta Chodakowskiego w 1482. odcinku serialu. Marcin zaskoczony tym pytaniem, szczerze wyzna: A ile można to wałkować? Kiedyś trzeba odpuścić i założyć, że sprawa umarła śmiercią naturalną - powie Marcin. Jednak jego odpowiedź jeszcze bardziej zainteresuje policjanta, który już teraz będzie pewien, że Chodakowscy coś ukrywają. Marcin trafi na listę podejrzanych w sprawie zaginięcia Artura?  Szczęście rodziny Izy i Marcina znów zostanie zaburzone! Olek pozwoli, aby to Marcin odpowiedział za zabójstwo Artura?  

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner