Krzysztof Kwiatkowski


Imię: Krzysztof

Drugie imię: -

Nazwisko: Kwiatkowski

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Byk

Data urodzenia: 1986-05-19

Miejsce urodzenia: Kraków

Wzrost: -

BIO: Krzysztof Kwiatkowski - urodzony w Krakowie aktor, absolwent krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego, którą ukończył w 2009 roku. Wiosną 2017 roku wystąpi w siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Na małym ekranie zadebiutował w głównej roli recepcjonisty Artura Górskiego, któremu udało się zdobyć serce właścicielki „Hotelu 52”. Za tę właśnie kreację w "Hotelu 52" w 2010 roku otrzymał wyróżnienie magazynu „Film” w kategorii Najlepszy Aktor w „Rankingu aktorów serialowych". Przez niemal 3 lata wcielał się Natana Wójcika w serialu „Pierwsza miłość” oraz doktora Jana Stanisławskiego w „Na dobre i na złe”.
Pierwsze kroki na deskach teatru stawiał w spektaklu „Drugi upadek albo Godot”, w którym występowali Jerzy Stuhr i Jerzy Trela. Aktualnie gra między innymi w warszawskim Teatrze Polskim – gra tam w kilku sztukach, np.: „3 razy Mrożek”, „Dożywocie”, „Król Lear”.
Krzysztof Kwiatkowski biega, pływa, od 6 lat trenuje boks, a od roku kick boxing. Na koncie ma już nawet amatorską walkę zakończoną remisem.

Znany/a z: najlepszy aktor serialowy wg magazynu Film za rolę w "Hotelu 52"

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: https://www.instagram.com/krzysztofkwiatkowskiofficial/
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index