Party Stories
M jak miłość - oglądalność po 20 latach
Seriale

Jaka jest oglądalność "M jak miłość" po 20 latach? W szczycie było to ponad 12 mln widzów! A teraz?

M jak miłość bezkonkurencyjne w polskiej telewizji!

Od 20 lat niezmiennie największy serialowy hit w polskiej telewizji. Oczywiście mowa o "M jak miłość". Widzowie na antenie TVP 2 mogą oglądać teraz najnowszy sezon kultowej produkcji o losach Mostowiaków. Ilu ich jest? Poznajcie wyniki oglądalności!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Serial "M jak miłość" hitem oglądalności od ponad 20 lat!

W tym roku hitowy serial świętuje swoje 20-lecie. W ciągu dwóch dekad wylansował tak wielkie gwiazdy jak Anna Mucha, Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska czy Mikołaj Roznerski. Od samego początku "M jak miłość" biło rekordy popularności, o czym świadczą między innymi cztery TeleKamery (w tym jedna złota) czy po prostu wyniki oglądalności. Warto dodać, że w 2005 roku jeden z odcinków osiągnął oglądalność ponad 12,6 mln widzów. Wówczas konkurencja na rynku była niewielka, co przełożyło się na tak świetne wyniki.

Zobacz także: Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor

Jak serial radzi sobie po 20 latach, kiedy innych produkcji jest jak na pęczki? Jak podają wirtualnemedia.pl najnowszy sezon "eMki" ogląda średnio... 3,57 mln widzów, co daje produkcji oczywiście pierwsze miejsce w paśmie. "M jak miłość" nokautuje przeciwników (ma prawie trzykrotnie większą oglądalność od nadawanego w tym samym czasie "Ninja Warrior Polska" na Polsacie (pozycja druga w paśmie)). "M jak miłość" jest też również numerem jeden w polskiej telewizji w ogólnym rankingu oglądalności. Zbliżony wynik ma jedynie show "Rolnik szuka żony". O ponad 1 mln mniejszą oglądalnością mogą pochwalić się programy informacyjne TVP, TVN i Polsatu. 

Zobacz także: Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Pamiętasz, co działo się w ostatnim odcinku hitu o Mostowiakach?

A Wy nadal oglądacie "M jak miłość"?

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

W serialu gra m.in. Weronika Rosati. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm
Newsy
Gotowi na nowy QUIZ z "M jak miłość"? Sprawdźcie, jak wiele zapamiętaliście z ostatniego odcinka serialu!

Oglądaliście ostatni odcinek "M jak miłość"? Jeżeli tak to sprawdźcie, jak wiele z niego zapamiętaliście! Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz z wiedzy o uwielbianym przez widzów serialu. Jaki prezent Mateusz kupił dla Lilki? Gdzie zakochani świętowali ostatni dzień szkoły i co mąż Kisielowej znalazł w rowie? Jeżeli oglądaliście 1526 odcinek "M jak miłość" to z pewnością znacie odpowiedzi na te pytania! 

Rozpoczynamy nasz QUIZ z ostatniego odcinka "M jak miłość"!

Zobacz także: „M jak miłość”: Natalka wraca do Grabiny! U boku Franka przeżyła prawdziwy dramat

Oglądaliście ostatni odcinek "M jak miłość"? Jeżeli tak to sprawdźcie, jak wiele z niego zapamiętaliście! Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz z wiedzy o uwielbianym przez widzów serialu. Jaki prezent Mateusz kupił dla Lilki? Gdzie zakochani świętowali ostatni dzień szkoły i co mąż Kisielowej znalazł w rowie? Jeżeli oglądaliście 1526 odcinek "M jak miłość" to z pewnością znacie odpowiedzi na te pytania!  Rozpoczynamy nasz QUIZ z ostatniego odcinka "M jak miłość"! Zobacz także:  „M jak miłość”: Natalka wraca do Grabiny! U boku Franka przeżyła prawdziwy dramat

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm
Newsy
Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Pamiętasz, co działo się w ostatnim odcinku hitu o Mostowiakach?

Ruszamy z nowym quizem z wiedzy o "M jak miłość"! Oglądaliście ostatni odcinek serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak, to nie powinniście mieć problemów rozwiązaniem naszego testu. Sprawdźcie, czy znacie odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące 1527 odcinka "M jak miłość". Pamietasz, co tym razem wydarzyło się w serialu? 

Rozpoczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także: Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor

Ruszamy z nowym quizem z wiedzy o "M jak miłość"! Oglądaliście ostatni odcinek serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak, to nie powinniście mieć problemów rozwiązaniem naszego testu. Sprawdźcie, czy znacie odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące 1527 odcinka "M jak miłość". Pamietasz, co tym razem wydarzyło się w serialu?  Rozpoczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:   Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor

Oglądalność serialu Echo Serca
Seriale
Polacy wciąż kochają seriale medyczne! "Echo serca" czy "Diagnoza" - który z nich był popularniejszy?

Są wyniki oglądalności dwóch popularnych seriali medycznych - "Diagnozy" w TVN oraz "Echo serca" w TVP 1! Oba były nadawane praktycznie w tym samym czasie - we wtorki pod 21:30. Który z nich wygrał? Okazuje się, że różnica jest minimalna! Serial „Echo serca” gromadził średnio 1,45 mln widzów - podają wirtualnemedia.pl. Pierwszy, styczniowy odcinek, obejrzało ponad 2,095 mln widzów. TVP 1 w paśmie zajęła drugie miejsce w rynku (zaraz po TVP 2). Serial mógł zarobić dla TVP ok. 4,2 mln złotych. Na razie TVP nie komunikuje, czy powstanie drugi sezon. W pierwszym grali m.in. Kamilla Baar, Przemysław Sadowski, Antoni Pawlicki, Cezary Żak czy Zbigniew Zamachowski. Średnia oglądalność czwartego sezonu „Diagnozy”  wyniosła 1,42 mln widzów. Dla porównania - pierwszą serię serialu oglądało 2,24 mln. Produkcja z Mają Ostaszewską, Adamem Woronowiczem czy Danutą Stenką zarobiła dla TVN ok. 21,84 mln złotych. Serial nie będzie jednak kontynuowany.    A Wy który serial oglądaliście?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner