M jak miłość - oglądalność po 20 latach

Jaka jest oglądalność "M jak miłość" po 20 latach? W szczycie było to ponad 12 mln widzów! A teraz?

M jak miłość - oglądalność po 20 latach

Od 20 lat niezmiennie największy serialowy hit w polskiej telewizji. Oczywiście mowa o "M jak miłość". Widzowie na antenie TVP 2 mogą oglądać teraz najnowszy sezon kultowej produkcji o losach Mostowiaków. Ilu ich jest? Poznajcie wyniki oglądalności!

Serial "M jak miłość" hitem oglądalności od ponad 20 lat!

W tym roku hitowy serial świętuje swoje 20-lecie. W ciągu dwóch dekad wylansował tak wielkie gwiazdy jak Anna Mucha, Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska czy Mikołaj Roznerski. Od samego początku "M jak miłość" biło rekordy popularności, o czym świadczą między innymi cztery TeleKamery (w tym jedna złota) czy po prostu wyniki oglądalności. Warto dodać, że w 2005 roku jeden z odcinków osiągnął oglądalność ponad 12,6 mln widzów. Wówczas konkurencja na rynku była niewielka, co przełożyło się na tak świetne wyniki.

Zobacz także: Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor

Jak serial radzi sobie po 20 latach, kiedy innych produkcji jest jak na pęczki? Jak podają wirtualnemedia.pl najnowszy sezon "eMki" ogląda średnio... 3,57 mln widzów, co daje produkcji oczywiście pierwsze miejsce w paśmie. "M jak miłość" nokautuje przeciwników (ma prawie trzykrotnie większą oglądalność od nadawanego w tym samym czasie "Ninja Warrior Polska" na Polsacie (pozycja druga w paśmie)). "M jak miłość" jest też również numerem jeden w polskiej telewizji w ogólnym rankingu oglądalności. Zbliżony wynik ma jedynie show "Rolnik szuka żony". O ponad 1 mln mniejszą oglądalnością mogą pochwalić się programy informacyjne TVP, TVN i Polsatu. 

Zobacz także: Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Pamiętasz, co działo się w ostatnim odcinku hitu o Mostowiakach?

A Wy nadal oglądacie "M jak miłość"?

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

W serialu gra m.in. Weronika Rosati. 

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01