Jak wyglądają dziś serialowe dzieci
AKPA/EastNews
Seriale

Jak wyglądają dziś dzieci z "Rodzinki.pl", "Niani", "M jak miłość" czy "Rodziny zastępczej"? Część z nich jest już dorosła! 

Serialowe dzieci kiedyś i dziś! Kacper z "rodzinki.pl" ma już 17 lat, a Filip z "Rodziny zastępczej" kończy 30!

Oglądaliście "Nianię", "Rodzinkę.pl" czy "Rodzinę zastępczą"? Z pewnością zastanawiacie się, jak dziś wyglądają serialowe dzieci z tych kultowych produkcji! Część z nich jest już... dorosła! Inni zaś powoli wkraczają w dorosły wiek. Zobaczcie, jak dorastają serialowe dziecięce gwiazdy! 

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze pamiętasz serial "Niania"?! Rozwiąż nasz test i sprawdź!

Czy "M jak miłość" może się wkrótce zakończyć? Zobacz, co mówi Teresa Lipowska!

Dziecięce gwiazdy - kiedyś i teraz! Zosia i Kacperek z "Rodzinki.pl"

Kacperek i Zosia - ukochany duet widzów "rodzinki.pl", której nie ma na antenie już rok! W rolę uroczych urwisów wcielali się Mateusz Pawłowski oraz Emilia Dankwa. Jak dziś wygląda ta para? 

Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski z serialu
East News

Na ich przykładzie doskonale widać, jak czas szybko leci. Emilia ma już dziś 15 lat i wyrasta na piękną kobietę! Na szczęście młoda aktorka nie rezygnuje z fali swoich charakterystycznych loków! Z bujnej czupryny nie zrezygnował za to Kacperek, czyli Mateusz Pawłowski! Już wkrótce serialowy syn Ludwika i Natalii Boskich skończy 17 lat! 

Jak wyglądają Zosia i Kacperek z rodzinki.pl
Instagram

Łukasz z "M jak miłość" dziś!

A oto "pierwszy" Łukasz z "M jak miłość" (w rolę to wcielało się łącznie trzech aktorów) czyli Franciszek Przybylski! W rolę syna Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska) wcielał się w latach 2000-2006. Zastąpił go Adrian Żuchewicz, a następnie Jakub Józefowicz. Franek ma dziś 27 lat i nadal jest związany z filmem. Choć nadal gra, częściej pracuje jako operator filmowy oraz reżyser. Co ciekawe, Przybylski nie wspomina pracy na planie "M jak miłość" wyjątkowo szczególnie:

Spędziłem w M-ce 6 lat mojego dzieciństwa, a wspomnienia oraz emocje z nią związane towarzyszą mi do dzisiaj. Miałem okazję obserwować przy pracy takich wspaniałych ludzi jak nie będący już z nami Witold Pyrkosz czy cudowny Mariusz Sabiniewicz. Tak dużo zawdzięczam Dominice Ostałowskiej, tak wiele nauczyła mnie o ludziach, o świecie i o poczuciu humoru. Niekoniecznie wszystkie moje wspomnienia z M-ką są pozytywne. Moi najbliżsi wiedzą ile tak naprawdę kosztowała mnie cała ta przygoda. Bycie dzieciakiem, którego ok. dwa razy w tygodniu ogląda w tv przez kilka lat średnio 10 mln Polaków to. jest. konkret. Wstydziłem i do dziś wciąż trochę wstydzę się tego serialu. Od pewnego momentu, granie w nim wydawało mi się być po prostu „siarą”. M.in. dlatego zwiałem. Dzisiaj patrzę na to wszystko ze sporym dystansem - napisał jakiś czas temu w sieci. 

Poznalibyście go na ulicy? 

Jak wygląda Łukasz z M jak miłość
mat. prasowe

Jak wygląda dziś Kasia z "Plebanii"?

Tak zmieniła się Kasia z "Plebanii", czyli dziś 26-letnia Weronika Parys! Serialowa córka Krystyny Cieplak, siostry proboszcza, dziś zajmuje się fotografią, ukończyła dziennikarstwo ze specjalnością fotografia w Wyższej Szkole Reklamy. Z serialu TVP 1 odeszła po 10 latach. Dlaczego?

Zaczęłam grać w „Plebanii”, gdy miałam 5 lat i przez długi czas było to naprawdę niesamowita przygoda i porządna szkoła życia. Jednak muszę przyznać, że z czasem zaczęło być to uciążliwe - nagrania po szkole i w weekendy, bardzo ograniczony kontakt ze znajomymi. Rówieśnicy bardzo mi dokuczali, co było dodatkową motywacją do odejścia z serialu. Dlatego już jakiś czas przed "podmianką" chciałam zrezygnować, ale nie bardzo była taka możliwość - mówiła kilka lat temu w "Fakcie"

Jak wygląda Kasia z Plebanii
AKPA

Filip z "Rodzimy zastępczej" kończy 30 lat!

Ten urwis po lewej kończy w kwietniu 30 lat. A mowa oczywiście o Filipie Kwiatkowskim z "Rodziny zastępczej"! W jego rolę wcielił się Sergiusz Żymełka. Jak wygląda teraz i co robi teraz? Zrezygnował z aktorstwa, choć w 2019 roku powrócił na ekran, w epizodycznej roli w filmie Patryka Vegi - „Kobiety mafii 2”. Po studiach psychologii w biznesie w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie rozpoczął pracę w Centralnym Ośrodku Informatyki w Warszawie. 

Jak dziś wygląda Filip z Rodziny zastępczej
AKPA/Instagram

Serialowe dzieci z "Niani"!

Zuzia, Adaś i Małgosia Skalscy - widzowie lata temu pokochali najmłodszych bohaterów serialu "Niania" w TVN. W rolę Zuzi wcielała się Emilia Stachurska - we wrześniu aktorska skończy 24 lata. Po "Niani" zagrała jeszcze w takich serialach jak „Julia”, „Lekarze” czy „Głęboka woda”. Od dawna niewidziana na małym ekranie, nieaktywna w sieci. Zdjęcie poniżej pochodzi z 2014 roku. 

Emilia Stachurska - co dziś robi i jak wygląda Zuzia Skalska z Niani?
EastNews

To zaś Adaś Skalski niemal 10 lat po zakończeniu emisji "Niania", kiedy w 2018 roku pojawił się w studiu "Dzień Dobry TVN". Roger Karwiński ma dziś 27 lat. Od paru lat prowadzi kanał na YouTubie, na którym zgromadził ponad 10 mln wyświetleń. 

Jak dziś wygląda Adaś Skalski z Niani?

A Wy które dzieci pamiętacie dziś z polskich seriali? 

Zobacz także
Dominika Ostałowska w młodości

Jak dziś wygląda Dominika Ostałowska? Jak zmieniała się przez lata? Możecie mieć problem z rozpoznaniem aktorki

Kadr z serialu "Miodowe Lata"

Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska z "Miodowych lat"? Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!

 

Mateusz Pawłowski czyli Kacperek z rodzinki.pl
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Seriale
Jak dziś wygląda Kacperek z serialu "Rodzinka.pl"? Mateusz Pawłowski skończył właśnie 17 lat 
Jak dziś wygląda Mateusz Pawłowski, który wcielał się w kultową postać Kacperka Boskiego z serialu "Rodzinka.pl"? Dziś młody aktor ma już 17 lat i wyrósł na naprawdę niezłego przystojniaka.

Mateusz Pawłowski, który dziś, 3 czerwca, świętuje 17. urodziny, rozpoczął swoją karierę dzięki udziałowi w kultowym serialu „Rodzinka.pl”, który zadebiutował na antenie TVP w 2011 roku. Chłopak miał wtedy zaledwie siedem lat i wcielił się w rolę najmłodszego syna Natalii i Ludwika Boskich ( Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak ). Widzowie szybko pokochali otwartość serialowego Kacperka, jego naturalność i charakterystyczny śmiech, nazywany przez głównego bohatera "kosmicznym śmiechem". Teraz, gdy od głośnego zakończenia serialu minął już ponad rok, sympatycy produkcji zadają sobie pytanie, co słychać u Kacperka Boskiego, i czy bardzo się zmienił.  Jak teraz wygląda serialowy Kacperek z "Rodzinki.pl"? Trzeba przyznać, że "Rodzinka.pl" to prawdziwa fabryka dziecięcych gwiazd. To dzięki temu kultowemu serialowi TVP sławę zyskali m.in. Maciej Musiał , wcielający się w najstarszego syna serialowych Boskich,  Adam Zdrójkowski , grający średniego syna charyzmatycznego małżeństwa, jak również partnerujące im Wiktoria Gąsiewska , czy jedna z najlepiej zarabiających aktorek młodego pokolenia - Julia Wieniawa .  Także odtwórca roli najmłodszego z klanu Boskich - Mateusz Pawłowski - dzięki kultowej produkcji TVP zyskał ogromną sławę. Choć "Rodzinka.pl" była jego debiutem, później można go było zobaczyć również w innych produkcjach, m.in. w serialu "Opowieści kota Śpiocha". Oprócz tego użyczył swojego głosu w serialu "Pinokio" oraz w filmie "Uwolnić Mikołaja!". I gdy wydawać by się mogło, że chłopak pójdzie w ślady starszych kolegów i koleżanek z planu "Rodzinki.pl", to tuż po głośnym  zakończeniu serialu w lutym 2020 roku, Mateusz Pawłowski...

Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski z serialu "Rodzinka.pl"
East News
Seriale
Zosia z "Rodzinki.pl" chwali się pięknymi zdjęciami! Emilka Dankwa zaskoczyła fanów: "Jak modelka"
Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie i wzbudziła spore emocje. Nastolatka wygląda na nich bardzo dojrzale. Sami spójrzcie...

Najmłodsze pokolenie gwiazd z serialu Rodzinka.pl podbija show-biznes. Słynny Kacperek czyli Mateusz Pawłowski ma już 17 lat, a jego koleżanka Zosia, w której postać wcielała się Emila Dankwa skończyła 16. Nastolatka niedawno pojawiła się na premierze filmu "Pszczółka Maja. Mały wielki skarb", a teraz opublikowała zdjęcie, na którym wygląda bardzo dojrzale... Zosia z "Rodzinki.pl" chwali się zdjęciami Emilia Dankwa na ekranie zasłynęła rolą Zosi w serialu Rodzinka.pl, który przyniósł ogromną popularność również Adamowi Zdrójkowskiemu , Maciejowi Musiałowi czy Wiktorii Gąsiewskiej. Nastolatka już od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i nie pozwala fanom o sobie zapomnieć, publikując kolejne zdjęcia. Emilia Dankwa zachwyca nie tylko urodą, ale na niektórych zdjęciach wygląda naprawdę dojrzale. Tylko spójrzcie na ostatnie zdjęcie 16-latki! Zobacz także:    Zosia z "rodzinki.pl" na salonach! Tak dziś wygląda 16-letnia Emilia Dankwa Internauci są zachwyceni najnowszą forografią Emilii Dankwy, na której gwiazda "Rodzinki.pl" wygląda bardzo kobieco... czadowo wyglądasz - jak modelka😍😍😍 Przepiękna Ślicznie wyglądasz         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Emilia Dankwa (@emiliadankwa_official) Emilia Dankwa ostatnio pojawiła się na premierze filmu "Pszczółka Maja. Mały wielki skarb" i znów przypomniała o sobie. Zosia z "Rodzinki.pl" ma już 16 lat i nadal...

Jak dziś wygląda Kacperek z serialu "Rodzinki.pl"? Mateusz Pawłowski ma już 17 lat i wyrósł na niezłego przystojniaka!
East News
Newsy
Kacperek z "Rodzinki.pl" wraca do show-biznesu?! W sieci pojawiło się zdjęcie "nagrywamy"
Mateusz Pawłowski serialowy Kacperek z "Rodzinki.pl" ma już 17 lat! Po długiej przerwie wraca do gry w telewizji! Młody aktor podzielił się zaskakującym zdjęciem!

Mateusz Pawłowski bardzo się zmienił, odkąd po raz pierwszy pojawił się w "Rodzince.pl". Aktor dorastał na oczach widzów i z całą pewnością był jedną z najbardziej lubianych postaci kultowego serialu TVP. Aż trudno uwierzyć, że odtwórca roli Kacperka ma już 17 lat! Choć aktora od czasu zakończenia produkcji raczej nie widzieliśmy na małym ekranie, to nie oznacza to, że Mateusz Pawłowski zrezygnował z występów. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie z nowego projektu, a młody aktor jest na nim nie do poznania! Kacperek z "Rodzinki.pl" wraca do pracy! Wystąpi z Adamem Zdrójkowskim! Informacja o zakończeniu pracy nad "Rodzinką.pl" spadła na widzów i na samą produkcję jak grom z jasnego nieba. Nikt nie miał pojęcia, że TVP podejmie nagle decyzję o niekontynuowaniu kolejnych sezonów kultowego serialu. Pełne rozczarowania, a nawet łez filmiki  pojawiły się w mediach społecznościowych wielu osób związanych z produkcją. Swoje ubolewanie wyraziła Małgorzata Kożuchowska , a także Adam Zdrójkowski czy Mateusz Pawłowski. Młody aktor szczególnie wzruszył widzów, ponieważ nie krył smutku i łez wzruszenia nad zakończeniem jednego z największych projektów swojego życia. Od tego czasu Mateusz Pawłowski nie występował na małym ekranie, choć nie zrezygnował z kontaktu z fanami. Na jego Instagramie znajduje się wiele filmików czy zdjęć z prywatnego życia, a jego profil obserwuje aż 70 tysięcy fanów.  W ostatnim czasie nie wyglądało więc na to, żeby Mateusz Pawłowski miał zamiar wrócić do pracy w telewizji. Tymczasem okazuje się, że 17-latek jest w trakcie nagrań i to z Adamem Zdrójkowskim, który przez lata wcielał się w starszego brata Kacperka, Kubę. Wspólne zdjęcie z tajemniczego planu dodał piosenkarz Antek...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner