Dominika Kluźniak zniknie z "M jak miłość"?
Facebook

"Podjęto ostateczną decyzję" Czy serialowa Ewa naprawdę zniknie z "M jak miłość"?!

Dominika Kluźniak zniknie z "M jak miłość"?
Facebook

 

Serialowa Ewa zniknie z "M jak miłość"?! Zaledwie kilka dni temu fani dowiedzieli się, że z hitowego serialu odchodzi Kacper Kuszewski. Wiadomo już, że bohater w którego aktor wcielał się przez 18 lat wyjedzie za granicę. Razem z serialowym Markiem wyjedzie również jego żona, Ewa (Dominika Kluźniak). Widzowie "MjM" z pewnością mieli nadzieję, że po jakimś czasie żona Mostowiaka wróci do Grabiny... Niestety, według informacji "Faktu" tak się nie stanie! 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD ZDJĘCIEM

 

Dominika Kluźniak odchodzi z "M jak miłość"

Jak informuje "Fakt" losy serialowej Ewy są już przesądzone! Dominika Kluźniak odchodzi z "M jak miłość", a wraz z nią z serialu zniknie uwielbiana przez widzów Ewa. 

Podjęto ostateczną decyzję, że bez Marka postać Ewy nie ma sensu. Pani Dominika dostała w tym tygodniu kwiaty od ekipy i podziękowano jej za pracę - twierdzi informator dziennika. 

Czy serialowa Ewa rzeczywiście zniknie na zawsze? Tego z pewnością dowiemy się z następnego sezonu "M jak miłość" , który pojawi się na antenie Telewizyjnej Dwójki już po wakacjach.

Po publikacji "Faktu" oświadczenie wydała produkcja serialu:

W związku z nieprawdziwymi informacjami podanymi przez dziennik FAKT spieszymy wyjaśnić, że postać grana przez Panią Dominikę Kluźniak w naszym serialu rzeczywiście wyjedzie za granicę razem z mężem czyli serialowym Markiem Mostowiakiem. O takim rozwiązaniu zdecydowano po konsultacji z aktorką, która chciała by na razie tak potoczyły się losy jej bohaterki. Szanujemy decyzje naszych aktorów i bardzo cenimy sobie dotychczasową współpracę z Panią Dominiką. A jak pokazuje wieloletnie doświadczenie niektóre "eMkowe"rozstania kończą się powrotami. Jak będzie tym razem? Czas pokaże. Dopóki bohater żyje wszystko jest możliwe - czytamy w stanowisku produkcji.

Myślicie, że jest szansa, że serialowa Ewa jednak wróci z Dublina do Grabiny? 

 

Zobacz także: Ilona Łepkowska: „Zawiodłam się na Kacprze Kuszewskim”

 

Według medialnych doniesień, Dominika Kluźniak żegna się z serialem "M jak miłość".

Dominika Kluźniak zniknie z "M jak miłość"?
Facebook

 

Serialowa Ewa ma zniknąć razem z Markiem Mostowiakiem.

M jak miłość odc 1349 Marek bije się
Mat. prasowe

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05