Na sygnale odc 99 Na sygnale odc 107 Na sygnale odc 114 Na sygnale odc 111 Na sygnale odc 106
Na sygnale odc 99
Artrama
1/8
Na sygnale odc 99
Artrama
Już 22 sierpnia na antenę TVP2 powróci serial „Na sygnale”. Przypominamy, że pięć premierowych odcinków będzie miało emisję od poniedziałku do piątku o godz. 20:40 po „Barwach szczęścia”. A kolejne, po staremu – w każdą środę o 21:45 po „Na dobre i na złe” - począwszy od 31 sierpnia.
 
Co wydarzy się w premierowych odcinkach serialu? Początek czwartego sezonu „Na sygnale” będzie dramatyczny… Zapraszamy na nasze serialowe fotostory!
 
 
Doktor Góra (Tomasz Piątkowski) – razem z całym zespołem – o mało nie padnie ofiarą linczu! Karetkę otoczy wściekły tłum, a ratownicy usłyszą obelgi i groźby. Szef stacji ujdzie jednak z życiem, podobnie jak jego koledzy.
 
2/8
Na sygnale odc 107
Artrama

Ale w nowym sezonie jeszcze nie raz skoczy mu tętno… głównie za sprawą pięknej Renaty (Agata Załęcka)! Ratowniczka coraz częściej będzie jeździć w jednej ekipie właśnie z doktorem Górą… A tuż po wakacjach – w odcinku numer 99 – lekarz zdobędzie się na odwagę i zaprosi koleżankę do teatru. Jaką usłyszy odpowiedź?

3/8
Na sygnale odc 114
Artrama
W nowym sezonie sporo emocji czeka także doktor Reiter (Lea Oleksiak). Lekarka zrobi wszystko, by w końcu uwolnić się od męża, który przez lata zamienił jej życie w koszmar. A Martyna (Monika Mazur) zaproponuje jej pomoc: wyzna, że miała z Potockim (Marcin Grzymowicz) romans i obieca, że powie o tym w sądzie.
4/8
Na sygnale odc 111
Artrama

Tymczasem Anna postanowi walczyć o swoje szczęście u boku doktora Banacha (Wojciech Kuliński)! I już wkrótce widzowie „Na sygnale” zobaczą ich pierwszy pocałunek. Zakochaną parę czekają jednak problemy…

5/8
Na sygnale odc 106
Artrama

Bo w Leśnej Górze pojawi się Karolina (w tej roli Paulina Kowalska). Śliczna dziewczyna, którą Wiktor pozna podczas jednej z interwencji - i która zrobi wszystko, by podbić jego serce. Czy doktor Reiter powinna obawiać się rywalki?

6/8
Na sygnale odc 106
Artrama

A co z Martyną (Monika Mazur) i Piotrem (Dariusz Wieteska)? Fanom tej pary radzimy mocno trzymać kciuki! Młodzi ratownicy na nowo się do siebie zbliżą i jest szansa na romantyczny happy end!

7/8
Na sygnale ekipa
Artrama

A wszystkich, którzy nie mogą doczekać się czwartego sezonu „Na sygnale” zapraszamy przed telewizory… Emisja odcinka numer 99 już 22 sierpnia – lepiej nie przegapić ani sekundy!

8/8
Na sygnale odc 107
Artrama
Więcej na temat Na sygnale