Karczmarczyk i Rogacewicz w Na dobre i na złe Karczmarczyk przed szpitalem Łukaszewicz przed szpitalem w Leśnej Górze Na dobre i na złe odc.618 Na dobre i na złe odc.618
Karczmarczyk i Rogacewicz w Na dobre i na złe
Artrama
1/9
Karczmarczyk i Rogacewicz w Na dobre i na złe
Artrama

Przed nami 618. odcinek „Na dobre i na złe” ! A w nim... Niektórych słów nie można cofnąć... I są błędy, których nie da się naprawić. O czym wkrótce przekonają się bohaterowie z Leśnej Góry. Kto dostanie bolesną lekcję życia?

Na pewno rodzice małej Frani (Karolina Wańszys). Dziewczynka była niedawno w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Mimo, że już jest w domu problemy Oli (Anna Karczmarczyk) i Przemka (Marcin Rogacewicz) wcale się nie zakończyły. Młodych rodziców ma ocenić opieka społeczna – i lekarze mogą stracić prawo do opieki nad córką! 

Co jeszcze wydarzy się w odcinku?

2/9
Karczmarczyk przed szpitalem
Artrama
Adam (Grzegorz Daukszewicz) spędzi miłe chwile z Anetą (Natalia Rybicka), ale szybko odstawi nową „przyjaciółkę” na boczny tor. Zapowie, że na poważny związek – oraz miłość – nie ma szans. I złamie tym dziewczynie serce.
- Wiesz, że wyjeżdżam… Nie chcę zaczynać niczego, co będzie mi szkoda zostawić.
- Zaryzykuj...
- Proszę cię... Wystarczy mój brat!
- Też cię nie chce stracić?
3/9
Łukaszewicz przed szpitalem w Leśnej Górze
Artrama
Tymczasem ojciec Oli (Olgierd Łukaszewicz) wyjdzie ze szpitala i odwiedzi Przemka (Marcin Rogacewicz) - prosząc o wybaczenie. A doktor Zapała w końcu wybuchnie... I nie będzie zważać na słowa!
- W dupie mam tę pana skruchę! Przez pana moje dziecko mogło stracić życie! Rozumie pan?! Frani by dziś tu z nami nie było, bo musiał się pan nawalić!
4/9
Na dobre i na złe odc.618
Artrama

Ostra kłótnia czeka również Olę (Anna Karczmarczyk). Młoda lekarka odmówi wykonania zabiegu, który zleci Radwan (Mateusz Damięcki). A ordynator... wyrzuci ją z pracy! Jednak na tym problemy doktor Pietrzak się nie zakończą.

5/9
Na dobre i na złe odc.618
Artrama
W hotelu rezydentów znów pojawi się Głowacka (Anna Wodzyńska) – pracownica opieki społecznej... I  uzna, że Ola oraz Przemek nie nadają się na rodziców! Urzędniczka przyjedzie w końcu do żłobka i postanowi zabrać Franię do pogotowia opiekuńczego.
- Zobaczysz, tam gdzie pójdziemy jest sporo zabawek… I są inne dzieci…
Czy Ola dotrze do córki na czas – i udowodni, że jest dobrą matką?
6/9
Rokacewicz i Karczmarczyk z dzieckiem na rękach
Artrama
A Przemek rzuca, bliski wybuchu:
- Może nie jesteśmy idealnymi rodzicami, ale kochamy nasze dziecko i nie damy go skrzywdzić, rozumie pani?! Nie pozwolę zniszczyć mojej rodziny! Nikomu!
7/9
Na dobre i na złe odc.618
Artrama

Doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) spróbuje za to pomóc jednemu ze swoich przyjaciół – Ignacemu (w tej roli Maciej Wojdyła). W szpitalu lekarka zorientuje się jednak, że jej kolega ma kochanka (Bartosz Mazur) i od lat ukrywa przed żoną (Magdalena Biegańska) fakt, iż jest gejem. 

8/9
Na dobre i na złe odc.608 Mateusz Damięcki przy barze
Artrama
Zbulwersowana, opowie o wszystkim Radwanowi:
- Całe szczęście nie jestem na jej miejscu… Mam kochającego męża, jesteśmy szczęśliwi...
A Krzysztof wyzna jej prawdę o romansie Dębskiego!
- Jesteś pewna? Że twój mąż faktycznie jest taki... kochający?
- Co ty chcesz mi powiedzieć?...
- Nie chcę, ale nie mam wyjścia.
- Szlag mnie trafia jak robi cię w konia ten twój „kochający” mąż… Tak. Zdradza cię.
9/9
Na dobre i na złe odc.618 Maria Górlaczyk
Artrama

Jak Sylwia zareaguje na takiego „newsa”? Odpowiedź tylko na antenie TVP2 o 20.40 – już 16 grudnia!