Jednym z najpopularniejszych sitcomów sprzed lat jest oczywiście "13 posterunek", w latach 1997-2000 emitowany na Polsacie i Canal+. Główną rolę - szalonego Czarka - grał Cezary Pazura, epizodyczną - inspektora Kota - Andrzej Niemirski. Obaj panowie spotkali się po 20 latach na planie nowej produkcji! Gdzie ich zobaczymy?

Reklama

Cezary Pazura i inspektor Kot z "13 posterunku" znów razem w nowym serialu TVN "Tajemnica zawodowa"

"13 posterunek" pamięta chyba każdy z nas - serial cieszył się sporą popularnością i dał popularność m.in. Agnieszce Włodarczyk czy Aleksandrze Woźniak, serialowej Kasi. Epizodyczną, ale jakże charakterystyczną rolę odegrał Andrzej Niemirski, który wcielił się w rolę inspektora z wydziału kontroli wewnętrznej. Dziś, po ponad 20 latach, Pazura i Niemirski spotkali się na planie nowej produkcji TVN, "Tajemnica zawodowa". Serial będzie emitowany od 17 lutego, a główne role obok Pazury zagrają również m.in. Magdalena Różczka, Piotr Stramowski, Tamara Arciuch czy Anna Dereszowska.

Z komisarzem Kotem - wtedy i dziś. Ładni bezpowrotnie - napisał Pazura pod fotką, a fani zaczęli wspominać "13 posterunek" z ich udziałem.

Czekacie na nowy serial z ich udziałem?

Oglądaliście "13 posterunek"?

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama