M jak miłość Iza Marcin Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość M jak miłość Marcin i Artur
M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm

Pierwszy odcinek nowego sezonu "M jak miłość" już za nami! 10 września fani mogli zobaczyć najnowszą odsłonę serialu Telewizyjnej Dwójki, w której Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) szykują się do ślubu. Teraz wszyscy fani "Mjm" z pewnością zastanawiają się, czy para będzie mogła w spokoju cieszyć się swoim szczęściem, czy może w ich życiu znów pojawi się Artur (Tomasz Ciachorowski). Były mąż Izy z pomocą  kochanki opuścił szpital psychiatryczny i teraz udaje, że chce odciąć się od przeszłości i rozpocząć  nowe życie u boku Darii (Ewelina Gnysińska). Jak już wiemy, kobieta wkrótce odkryje, że Artur wciąż śledzi Izę i wtedy dojdzie do prawdziwego dramatu. Artur pobije lekarkę! 

To jednak nie koniec! Okazuje się bowiem, że już wkrótce Skalski dopadnie także Izę! Czy narzeczona Marcina przeżyje? Zobaczcie, co Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zdradzili w programie "Pytanie na śniadanie"! 

Zobacz także: Kolejne zmiany w "M jak miłość"! Kogo nie zobaczymy w nowym sezonie?

1/3
M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawili się ostatnio w programie "Pytanie na śniadanie", w którym zdradzili, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość". Aktorka, która w serialu TVP gra Izę nie ukrywa, że w najnowszym sezonie dojdzie do wielkiego dramatu! Sprawdźcie, co powiedziała!

2/3
Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w śniadaniowym show TVP przyznali, że na drodze do szczęścia serialowej Izy i Marcina znów stanie Artur! 

Nie może się uporać ze swoją chorą miłością do mojej bohaterki. Co wydarzy się w nowym sezonie? Możemy obiecać, że będzie jeszcze bardziej dramatycznie. Będzie walka o życie. Artur będzie chciał wszystkich zabić- zdradziła Adriana Kalska.

Przez dobrych kilkanaście odcinków będzie dużo emocji. Myślę, że państwo nie będą mogli spać- dodał Mikołaj Roznerski. 

 

3/3
M jak miłość Marcin i Artur
Instagram

Czy Artur zabije Izę? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce, z nowych odcinków "M jak miłość"! Będziecie oglądać? My z pewnością!

 

Więcej na temat M jak miłość