Artur (Tomasz Ciachorowski) wyjdzie na wolność i zrobi krzywdę Izie (Adriana Kalska) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski)?! Już wkrótce w "M jak miłość" wróci wątek Skalskiego, który zrobi wszystko, żeby opuścić szpital psychiatryczny i odegrać się na byłej żonie i jej partnerze. Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1430 odcinku serialu Artur zacznie realizować swój plan, dzięki któremu najprawdopodobniej wyjdzie na wolność! Jak do tego dojdzie?

Reklama

Artur rozkocha w sobie lekarkę

Okazuje się, że Artur będzie udawał przed swoją lekarką, że się nawrócił! Skalski rozkocha w sobie psychiatrę, która uwierzy w przemianę pacjenta. Były mąż Izy, będzie przekonywał lekarkę, że jest już innym człowiekiem.

Naprawdę mi pani brakowało... Śniły mi się święta. Padał śnieg, a ja niosłem do domu choinkę- będzie ją oszukiwał Artur. Wie pani, święta są dla mnie ważne, tak jak dla wszystkich. Gdybym mógł pójść gdzieś w góry, pomodlić się, to być może chociaż część grzechów byłaby mi odpuszczona. Może bliżej nieba prośby takich jak ja są bardziej słyszalne. Pewnie dopiero teraz uzna mnie pani za prawdziwego wariata?

Plan Skalskiego zadziała! Jak informuje portal superseriale.se.spl lekarka uwierzy w przemianę Artura i przy kolejnym spotkaniu powie mu, że być może pozwoli mu wyjść na przepustkę na święta!

Czy Artur rzeczywiście wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego i wtedy dopadnie Izę i Marcina? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Artur wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?

Zobacz także
Instagram

Czy Izie i Marcinowi grozi niebezpieczeństwo?

Mat. prasowe
Reklama

Zobacz także: "M jak miłość": Olek rozkochał w sobie matkę swojej dziewczyny?

Reklama
Reklama
Reklama