Mat. prasowe
Seriale

"M jak miłość": Olek rozkochał w sobie matkę swojej dziewczyny?

"M jak miłość": Olek rozkochał w sobie matkę swojej dziewczyny?

Olek, po tym jak zdradził swoją dziewczynę - Anetę, zaczął układać sobie życie i zdał sobie sprawę, że to tej pory źle postępował z kobietami. W 1433 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 1 kwietnia, przystojny ortopeda pozna matkę swojej dziewczyny. Lekarz zrobi na Teresie ogromne wrażenie i... oczaruje kobietę. Nie uwierzycie, w jaki sposób to zrobi!

Kalska i Roznerski
AKPA
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska idą za ciosem! Uwielbiają ze sobą pracować, a więc postanowili nie ograniczać się tylko do serialu "M jak miłość". Już niedługo zobaczymy ich w musicalu w Teatrze 6. Piętro! A obok nich plejada uznanych gwiazd! Co najbardziej ceni w pracy z Mikołajem Adriana? Czy usłyszymy, jak jej wybranek śpiewa? Zobaczcie, co zdradziła aktorka w rozmowie z Party.pl! A fanów "M jak miłość" uspokajamy - ani Mikołaj, ani Ada nie mają zamiaru z niego odejść! Zobacz także: Pojedynek na nogi! Kalska czy Zawadzka? Która zachwyciła bardziej na TeleKamerach 2019?

Kłótnia Julki i Katii w M jak miłość
mat. prasowe
Seriale
Łukasz zakocha się w Katii? Będzie nowa para w "M jak miłość"!?
Łukasz zakocha się w Katii? Będzie nowa para w "M jak miłość"!?

Wszystko wskazuje na to, że w „ M jak miłość ” pojawi się nowa para! Łukasz, kiedy tylko pozna Katię, straci dla niej głowę. Była żona Pawła pozna syna Marty w dosyć dramatycznych okolicznościach. Chłopak prawie potrąci ją samochodem. Na szczęście nic jej się nie stanie, ale piękna Gruzinka zauroczy go na tyle, że postanowi się z nią umówić. W 1432 odcinku serialu, który zobaczymy 26 marca, Wojciechowski zaprosi Katię na randkę. Czy zgodzi się z nim spotkać?

Kłótnia Julki i Katii w M jak miłość
mat. prasowe
Seriale
Samobójstwo w "M jak miłość"! Julka i Paweł przeżyją dramatyczne chwile
Samobójstwo w "M jak miłość"! Julka i Paweł przeżyją dramatyczne chwile

Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu. Okazuje się, że w 1432. odcinku jeden z bohaterów serialu targnie się na swoje życie! Kto popełni samobójstwo? Według doniesień magazynu "Świat Seriali" to ojciec Julki (Joanna Kuberska). Okazuje się, że mężczyzna powiesi się w domu... Czy Julka i Paweł uratują Kryszaka (Bogdan Kalus)? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"!  Dlaczego ojciec Julki popełni samobójstwo? Jak informuje magazyn "Świat Seriali", w 1432. odcinku serialu Halina Kryszak (Małgorzata Bogdańska) pojawi się w bistro, żeby porozmawiać z córką o dziwnym zachowaniu jej męża. Paweł (Rafał Mroczek) postanowi pomóc Julce i zadzwoni do jej ojca, a wtedy dowie się, że Kryszak wpakował się w poważne kłopoty. Okazuje się, że ojciec Julii podżyrował kredyt swojemu koledze, ale kiedy jego znajomy zbankrutował, wszystkie zobowiązania wobec banku spadły na niego! Kryszak musi spłacić ogromny dług. W jego domu pojawi się komornik, żeby wycenić posiadłość i wystawić ją na licytację.  Paweł powie Julce i jej mamie o problemach finansowych Kryszaka. Zduński razem z Julią od razu pojadą do rodzinnego domu Kryszaków. Niestety, kiedy Paweł i Julka wejdą do środka, będzie już za późno... Chwilę wcześniej Kryszak popełni samobójstwo! Zduński podejmie próbę ratowania ojca byłej dziewczyny. Jak już wiemy, Kryszak przeżyje, a jego zachowanie w szpitalu zaskoczy wszystkich! Przypominamy, że 1432. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 26 marca.  Ojciec Julki popełni samobójstwo Oglądacie "M jak miłość"? Zobacz także:   Julka i Paweł z "M jak miłość"w szpitalu! Co się stanie z ojcem dziewczyny

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner