Mat. prasowe

Olek, po tym jak zdradził swoją dziewczynę - Anetę, zaczął układać sobie życie i zdał sobie sprawę, że to tej pory źle postępował z kobietami. W 1433 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 1 kwietnia, przystojny ortopeda pozna matkę swojej dziewczyny. Lekarz zrobi na Teresie ogromne wrażenie i... oczaruje kobietę. Nie uwierzycie, w jaki sposób to zrobi!

1/4
Instagram

Olek do tej pory przyzwyczaił widzów do tego, że jest bardzo niestały w uczuciach. Jego związki były dosyć burzliwe i szybko się kończyły! Wystarczy przypomnieć jego relację z Magdą czy Anetą. Teraz Chodakowski stara się udawać przed Agnieszką, że te burzliwe czasy ma za sobą. Jednak to tylko pozory! W końcu mężczyzna jest zauroczony młodą lekarką.

2/4
Instagram

W 1433 odcinku serialu Olek powie Adze, że chciałby, aby ich związek wkroczył na kolejny etap i zaproponuje jej poważną relację. Ucieszona dziewczyna będzie chciała przedstawić chłopaka swojej matce.

 

3/4
Instagram

Przed spotkaniem uprzedzi go, że Teresa lubi się wtrącać w jej życie prywatne i ma wręcz obsesję na tym punkcie.

Ona ma jakąś schizę, martwi się o mnie, o moje życie... Wiesz, intymne... Wyszło na to, że jesteśmy w poważnym związku, a mama jutro przyjeżdża i fajnie by było, gdybyś podtrzymał tę wersję – zaproponuje chłopakowi.

4/4
Instagram

Olek nie potraktuje tej prośby poważnie i uzna to za zabawne. Zgodzi się jednak spotkać z Teresą. Niestety, matka Agi przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie i zobaczy nagiego Olka, który robi striptiz dla jej córki. To wydarzenie zrobi na Teresie ogromne wrażenie i od razu polubi chłopaka!

Zobacz takżeJoasia w "M jak miłość" zatrzymana przez policję?! Chodakowskiej pomoże przystojny milioner

Więcej na temat M jak miłość