Agnieszka Włodarczyk w Drugiej Szansie

Agnieszka Włodarczyk, Natalia Siwiec, Rafał Maślak i Michał Piróg wystąpią w serialu... "Druga Szansa"! Okazuje się, że wszyscy spotkali się na planie wielkiego hitu TVN - o czym poinformowali na portalach społecznościowych. Agnieszka Włodarczyk na Instagramie pochwaliła się fotką z garderoby i wspólnym zdjęciem z Natalią Siwiec. Przy okazji zdradziła, gdzie będziemy mogli je już wkrótce zobaczyć. Okazuje się również, że Agnieszka w serialu zagra... siebie!


#plan #serial #drugaszansa #tvn #gramsiebie #ścianka #makeup #warsaw- napisała Agnieszka Włodarczyk.

Siwiec, Włodarczyk, Piróg i Maślak w serialu z Kożuchowską!

 

Podobnym zdjęciem z garderoby pochwaliła się sama Natalia Siwiec - modelka jednak nie zdradziła w jaką rolę się wcieli w serialu. Przypominamy, że Miss Euro już kilka lat temu miała swój debiut w serialu. Natalia Siwiec zagrała wówczas w produkcji Polsatu "To nie koniec świata".

Obok Agnieszki Włodarczyk i Natalii Siwiec w "Drugiej Szansie" wystąpią Rafał Maślak i Michał Piróg. Model pokazał na Facebooku fotkę z jurorem "You Can Dance" i Natalią Siwiec.

 

Wygląda więc na to, że Małgorzata Kożuchowska będzie miała sporą konkurencję na planie serialu ;) Ciekawe, czy po wspólnych zdjęciach m.in. z Natalią Siwiec aktorka będzie podzielać opinię Krystiana Wieczorka, który nie do końca był zachwycony szumem medialnym, jaki wywołała obecność modelki w serialu " To nie koniec świata"...

 

Warto również dodać, że dla Agnieszki Włodarczyk rola w hitowym serialu TVN (ogląda go ponad 2,3 mln widzów) będzie wielkim powrotem na małe ekrany. Agnieszka miała już kiedyś szansę, żeby zostać gwiazdą tej stacji, ale przegrała casting o rolę z Anną Czartoryską. Czekacie na nowe odcinki Drugiej Szansy?

 

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska zagrała w Drugiej Szansie i mówi: "Czy mogę marzyć o czymś więcej?" WIDEO

 

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem z Natalią Siwiec.

Aktorka zdradziła w jakim serialu będziemy mogli ją zobaczyć.

Zdjęciem z planu "Drugiej Szansy" pochwalił się również Rafał Maślak.