East News
Pamiętacie?
1/6

 

Adriana Kalska jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą sławę przyniosła jej rola Izy w serialu "M jak miłość". Widzowie pokochali ją za jej delikatność i dziewczęcy urok. Okazuje się jednak, że Adriana Kalska zaczęła swoją przygodę z aktorstwem zdecydowaniem wcześniej. Kilka lat temu aktorkę mogliśmy podziwiać w popularnym serialu TVN. Pamiętacie jakim? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami! 

 

POLECAMY: "M jak miłość": Marcin podejmie zaskakującą decyzję względem Izy! Czy dobrze zrobi?

2/6
Tomasz Ciachorowski i Adriana Kalska w M jak miłość
Instagram/Mjakmilosc

 

Adriana Kalska w serialu "M jak miłość" wciela się w postać Izy. Jej bohaterka musi się zmierzyć z licznymi problemami. Niedawno byliśmy świadkami jej dramatycznej ucieczki przed psychopatycznym Arturem (Tomasz Ciachorowski). Czy Izie uda się do końca uwolnić przed oprawcą? Czas pokaże. Wy jednak sprawdźcie już teraz kolejny slajd, aby przekonać się, w jakim serialu zadebiutowała Adriana Kalska. 

3/6
East News

 

Adriana Kalska w serialu "Sama słodycz"

 

W 2014 roku na antenie TVN zadebiutował serial "Sama słodycz". W głównych rolach zobaczyliśmy w nim między innymi Piotra Adamczyka oraz Romę Gąsiorowską. Obok nich pojawiła się także Adriana Kalska. Aktorka wcieliła się tam w postać Marianny - fryzjerki, która samotnie wychowywała córeczkę. Pamiętacie ten serial? Czy Adriana Kalska bardzo się zmieniła od tego czasu? 

4/6
East News

 

Adriana Kalska ze swoją serialową córeczką, w którą wcieliła się urocza Olivia Kupczyńska. 

5/6
Adriana Kalska

 

Adriana Kalska wzięła niedawno udział w 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie brawurowo wcielała się w znane gwiazdy. Nie spodziewaliśmy się, że drzemie w niej taki potencjał. Choć nie wygrała show Polsatu, jej występy zapamiętamy na długo!

6/6
East News

 

Rozgłos przyniósł jej także związek ze swoim kolegą z planu, Mikołajem Roznerskim. Para nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. Myślicie, że pasują do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Adriana Kalska