panna młoda
Pixabay/GloriaAgostina/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0

Moda ślubna: ponadczasowe suknie ślubne

panna młoda
Pixabay/GloriaAgostina/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0

Suknia ślubna musi być idealnie dopasowana do panny młodej. Kreacja ma odzwierciedlać temperament i charakter kobiety. Powinna być niespotykana, unikatowa i perfekcyjna. Moda ślubna ciągle się zmienia, ale jest kilka wyjątkowych kreacji, które są na topie przez lata.

 

1. Suknie ślubne z opuszczonymi ramionami – opuszczone ramiona przy sukni ślubnej doskonale podkreślają obojczyk i szyję. Kreacje posiadają lekkie, tiulowe ramiączka, które dodają romantyzmu. Stosowane są raczej przy sukniach w stylu princess.

 

2. Suknie ślubne z odkrytymi plecami – od dawna modne są kreacje z odkrytymi, koronkowymi plecami. Popularne są dekolty na plecach w kształcie krzyża bądź serca.

 

3. Suknie ślubne z przewagą kokard – kokardy modne są już od kilku sezonów. Umieszczane są na ramiączkach, w pasie i na kole. Mogą być kolorowe, dobrane do dodatków panny młodej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby były takiego samego koloru jak suknia. Podkreślają talię i wycięcia na plecach.

 

4. Suknie ślubne z koronkowymi rękawami – popularne są suknie z koronkowymi, lekko opadającymi rękawami, które są szykowną ozdobą. Plusem rękawków jest fakt, że panna młoda nie musi już kupować bolerka, aby zarzucić coś na ramiona.

 

5. Suknie ślubne o lekkiej barwie różu, zieleni czy błękitu – na topie oprócz bieli są suknie z odcieniami różu, błękitu i zieleni. Panna młoda, która nie przepada za bielą ma większy wybór. Kreacja wyróżnia się i błyszczy w nietuzinkowy sposób.

 

6. Suknie ślubne z blaskiem pereł – hitem są błyszczące perły, które umieszczone są na gorsecie. Perły dają niezwykły i czarujący efekt. Błyskotki doskonale mienią się w świetle.

 

7. Suknie ślubne z falbanami na spódnicy – okazałe falbany umieszczane na spódnicy nigdy nie wyjdą z mody. Doskonale komponują się ze skromną górą.

 

Moda ślubna jest wyjątkowo piękna i nietuzinkowa. Suknie ślubne muszą być odpowiednio dobrane do charakteru, urody i sylwetki pani młodej.


Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59