Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza w okolicach wyspy Capri na południu Włoch Suknia ślubna Iwony Cichosz Hailey Bieber i Justin Bieber
Śluby gwiazd 2019
instagram

Zosia Zborowska, Iwona Cichosz, Monika Mazur, a także Hailey Baldwin. Te panie nie są już singielkami, tylko od kilku miesięcy szczęśliwymi mężatkami. W 2019 roku miało miejsce sporo pięknych ślubów. Przypominamy te najgłośniejsze i najpiękniejsze!

Zobaczcie, kto poszedł do ołtarza w 2019 roku. Przeżyjmy te bajeczne momenty jeszcze raz!

1/8
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub we wtorek, 13 sierpnia. Panna Młoda do ołtarza poszła w pięknej, śnieżnobiałej kreacji od Łukasza Jemioła, natomiast Pan Młody zdecydował się na klasyczny ciemny kolor garnituru. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym m.in. Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner, prezenter i dziennikarz sportowy, Jerzy Mielewski z żoną, Patrycją, Robert Kupisz, Aleksandra Domańska i Piotr Czaykowski, a także Anna Lewandowska.

2/8

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta na ślubnym kobiercu stanęli pod koniec lipca. Para powiedziała sobie "tak" w siódmą rocznicę związku. Aktorka wyznała na Instagramie, że skorzystała z pomocy wedding plannera. Gdyby nie pomoc pani Kasi z pewnością nie wyszłoby tak bajecznie jak chcieli zakochani.

3/8
Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza w okolicach wyspy Capri na południu Włoch
East News

Wiadomość o ślubie Heidi Klum i Toma Kaulitza zaskoczyła wszystkich fanów i media. 45-letnia modelka wyszła za mąż za gitarzystę po dwóch miesiącach od zaręczyn. Parę dzieli 16 lat. 

4/8
Suknia ślubna Iwony Cichosz
Instagram

We wrześniu Iwona Cichosz powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, Trulsowi Yggeseth'owi. 

- Data naszego ślubu nie była przypadkowa. Pobraliśmy się 7 września 2019 roku, dokładnie w trzecią rocznicę naszego pierwszego spotkania w Atenach. Mimo deszczu dzień naszego ślubu był magiczny, piękny, pełen czystej radości! To dla mnie honor być żoną tego wspaniałego człowieka, jakim jest mój mąż - napisała Iwona Cichosz na Instagramie.

5/8
Hailey Bieber i Justin Bieber
Instagram / Justin Bieber

Jesienią Justin Bieber i Hailey Baldwin ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Tym razem młoda para zdecydowała się na uroczystość kościelną, na której nie zabrakło rodziny, przyjaciół i znajomych. Na miejsce swojego ślubu Hailey i Justin wybrali Palmettto Bluff w Południowej Karolinie. Organizacja wesela kosztowała 1,3 miliona dolarów. Goście na wynajętą posiadłość zostali przewiezieni na łódkach motorowych, a wśród nich nie mogło zabraknąć Kendall i Kris Jenner, Jaden Smith czy Ushera.

Zobacz także: Hailey i Justin Bieber świętują pierwszą rocznicę ślubu! Z tej okazji... ogłoszą ciążę?!

6/8
Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

W sierpniu Karol Strasburger ożenił się z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk. Ceremonia była utrzymana w tajemnicy do ostatniej chwili. Nawet goście nie znali dokładnego miejsca wesela. Dopiero po pięknym ślubie para młoda zaprosiła ich do restauracji "Noce i dnie" (nazwa nawiązuje oczywiście do kultowego filmu z udziałem aktora). Panna młoda wystąpiła w zielonej sukni w kwiatowy wzór projektu Doroty Goldpoint, a pan młody dobrał garnitur w podobnym odcieniu zieleni. 

7/8
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk powiedzieli sobie "tak" 14 września. Był to drugi ślub pary. Dwa lata temu gwiazdy zdecydowały się na cywilną uroczystość, natomiast teraz było to kościelne wydarzenie. Podczas ślubu para ochrzciła swoją córkę, Konstancję. 

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub! - napisał w sieci aktor. 

8/8
Elżbieta z "Rolnik szuka żony 5" pokazała na Instagramie zdjęcie partnera
Instagram

Elżbieta Aniszewska z 5. edycji "Rolnik szuka żony" także wzięła ślub w tym roku. Była kandydatka do serca Jana nie znalazła szczęścia na gospodarstwie, jednak na miłość nie czekała długo. Elżbieta nie pokazała zdjęć z uroczystości w sieci, ale pochwaliła się obrączkami. Na chwilę przed ceremonią bała się, że nie znajdzie upragnionej kreacji do ołtarza. Z pewnością jej się udało!