Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

Hailey i Justin Bieber świętują pierwszą rocznicę ślubu! Z tej okazji... ogłoszą ciążę?!

Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

Hailey i Justin Bieber są małżeństwem już rok! Para pobrała się dokładnie 13 września 2018 roku, a jej ślubna ceremonia odbyła się w wielkiej tajemnicy w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Początkowo  sama Hailey próbowała zaprzeczać tym informacjom, ale jej wujek Alec Baldwin zdradził wszystko! Po kilku tygodniach serwis TMZ zdradził z kolei szczegóły ślubu pary. Okazało się, że ceremonię poprowadził kaznodzieja Jeffrey Quinn, a świadkiem był przyjaciel Justina Josh Mehl. Potem długo mówiło się, że Justin i Hailey planują urządzić drugi ślub z hucznym weselem. Na razie do tego nie doszło, a tymczasem para świętowała właśnie 1. rocznicę swojego ślubu! Czy z tej okazji ma nam coś wyjątkowego do powiedzenia? Sprawdźcie poniżej!

Justin i Hailey spodziewają się dziecka z okazji 1. rocznicy ślubu?

O ciąży Hailey Baldwin mówiło się już, gdy tylko została narzeczoną Justina. Wszyscy podejrzewali, że piękna modelka przyjęła pierścionek od piosenkarza właśnie dlatego, że spodziewa się z nim dziecka. Nic bardziej mylnego! Szybkie tempo w relacji pary nie było związane z ciążą, a wielką miłością, która trwa do dziś. Hailey i Justin właśnie świętowali rocznicę, publikując urocze zdjęcia na Instagramie. Jedno z nich daje jednak do myślenia....

Hailey pokazała urocze zdjęcie, na którym całuje swojego męża. Podpis świadczy o tym, że wstawiła je z okazji rocznicy ślubu.

Hailey Bieber, Justin Bieber świętują rocznicę ślubu
Instagram

Od roku jestem twoją panią - napisała Hailey pod zdjęciem.

Uwagę zwraca jednak strój Hailey - modelka ma na sobie oversize'ową koszulę, która skutecznie ukrywa brzuszek. Fani oczywiście zaczęli podejrzewać, że modelka jest w ciąży i w ten sposób próbuje zamaskować pierwsze krągłości! Czy tak jest faktycznie? Z pewnością niedługo się przekonamy, ale trzeba przyznać, że byłby to dla pary piękny prezent z okazji rocznicy ślubu!

 

Justin i Hailey są szczęśliwym małżeństwem już od roku!

Justin Bieber, Hailey Baldwin na wakacjach
instagram

Para nie ukrywa swojego uczucia

Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17