Emilia Dankwa pochwaliła się świadectwem z czerwonym paskiem

Zosia z "rodzinki.pl" pokazała świadectwo z czerwonym paskiem! "Żenująco jest się chwalić" - napisał internauta! Co odpowiedziała?

Emilia Dankwa pochwaliła się świadectwem z czerwonym paskiem

15-letnia Emilia Dankwa ukończyła szkołę podstawową z wyróżnieniem! Gwiazda "rodzinki.pl" kilka dni temu na swoim Instagramie pochwaliła się świadectwem z czerwonym paskiem oraz wysoką średnią. Fani serialowej Zosi w większości gratulowali, ale pojawiły się też hejterskie komentarze, na które Emilia odpowiadała z wielką klasą! Zobaczcie!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki i... wylał się na nią hejt! "To jakaś masakra"

Zosia z "rodzinki.pl" z wysoką średnią i świadectwem z czerwonym paskiem

Ten rok szkolny dla milionów uczniów w całej Polsce był naprawdę trudny, ze względu na pandemię koronawirusa. Jego zakończenie w każdej szkole wyglądało więc inaczej - niektórzy odebrali świadectwa pojedynczo, inni grupami. Wśród absolwentek jednej ze szkół podstawowych znalazła się Emilia Dankwa, znana z rodzinki.pl. Serialowa Zosia zdobyła czerwony pasek i ósmą klasę skończyła ze średnią 5,30! Teraz czas na naukę w liceum:

WAAKAACJEE🤩 (pomińmy fakt, że są już od wczoraj :p) a po nich do liceum🤪 W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie, w sali z Wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i... szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji... może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia. No i ta pogoda...🌧⛈ Ale trzeba się cieszyć tym, co jest! - napisała Emilia na Instagramie.

Fani zaczęli gratulować jej wysokiej średniej i nagród, ale znalazło się też parę hejterskich komentarzy. Dankwa poradziła sobie z nimi znakomicie:

Żenująco jest się chwalić xdddd🕶 jak ponad połowa uczniów na pasek także - napisał jeden z internautów.

serdecznie gratuluję wszystkim, którzy również mają pasek - odpisała Emilia. 

Nikogo nie interesuje twoje świadectwo - dodał kolejny.

Skąd wiesz, że nikogo, a nawet jeśli, to nie wrzucam tu tego zdjęcia, żeby się chwalić (rok temu paska nie miałam), a żeby mieć z Wami kontakt i pamiątkę ;D - odpowiedziała Dankwa.

My jej serdecznie gratulujemy! A Wy pamiętacie swoją średnią z podstawówki? 

Emilia Dankwa pochwaliła się świadectwem z czerwonym paskiem

Emilia ma jeszcze jeden powód do świętowania. Kilka dni temu osiągnęła próg ponad 100 ty. obserwatorów na Instagramie:

To niesamowite, ile Was już tutaj jest... Jest mi naprawdę ogromnie miło, że tworzymy taką cudowną i ogromną grupkę😍 Kocham Waaas!!! - napisała szczęśliwa.

Emilia Dankwa pochwaliła się świadectwem z czerwonym paskiem

 

Więcej na temat Rodzinka.pl
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55