Zosia Ślotała była jednym z gości na ślubie Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka, który odbył się dwa tygodnie temu w Wenecji. Stylistka pojawiła się na ceremonii wraz z partnerem Kamilem oraz jego bratem Emilem Haidarem, byłym ukochanym Dody. Ślub Agnieszki i Piotrka kosztował ponad milion złotych i odbył się w pałacu Ca’ Vendramin Calergi, a wesele w pałacu Pisani Moretta. Goście noc po weselu spędzili w luksusowym hotelu.

Jak Zosia Ślotała wspomina ślub gwiazdy TVN i milionera? (Zobacz: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku)

To była bajka, ale więcej szczegółów nie chce zdradzać. Jedynymi osobami, które mogą o tym mówić jest Piotrek i Agnieszka. Jedynie mogę powiedzieć, że było bajkowo i romantycznie. (...) Wolny czas poświęciłam na sztukę - powiedziała Party.pl Zosia Ślotała. 

Zosia Ślotała nie wyjechała z Wenecji od razu po ślubie Agnieszki. Gwiazda wraz z partnerem została jeszcze we Włoszech i zwiedziła kilka interesujących miejsc. Gdzie była? Posłuchajcie w naszym materiale wideo!

 

ZOBACZ: Zosia Ślotała przedłużyła pobyt w Wenecji po ślubie Agnieszki Szulim. Wiemy, co tam robi! ZDJĘCIA

 

Zosia Ślotała pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wesela Agnieszki

Agnieszka Szulim z kwiatami

Zosia miała na sobie piękną, błękitną suknię.

Zosia Ślotała na ślubie Agnieszki Szulim