Rafał Mroczek swoją ukochaną Magdalenę Czech poznał w 2022 roku. Zarówno aktor jak i jego wybranka, która jest finalistką Miss Polonia, pracowali razem w Telewizji Polskiej. Kobieta jako reporterka w programie "Studio Raban", a mężczyzna, jako aktor w znanym serialu "M jak miłość".

Reklama

Żona Rafała Mroczka odpowiedziała na pytania od fanów

Minęło zaledwie 10 dni od ślubu Rafała Mroczka i jego wybranki Magdy. Po uroczystym ślubie odbyło się huczne wesele, na którym nie zabrakło najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Teraz przyszedł czas na podróż poślubną, którą małżonkowie spędzają na Bali. Jednak emocje związane z uroczystością ślubną na długo pozostaną w sercach młodych.

Tym razem to Magdalena Mroczek pokazała, jak ważna była dla niej ceremonia zaślubin. Miss postanowiła zorganizować na swoim profilu na Instagramie Q&A dotyczące wydarzenia z 11 maja 2024 roku.

Może masz pytania dotyczące ślubu/ wesela
- napisała żona Rafała Mroczka.

Zobacz także: Tak wyglądało przyjęcie komunijne syna Klaudii El Dursi. Pokazy cyrkowe to dopiero początek

Magdalena Mroczek
Instagram@MAgdalena Mroczek

Obserwatorzy już po paru minutach postanowili zadać Magdzie najróżniejsze pytania. Jedno z nich nawiązywało do sukienki, jaką miała na sobie podczas ślubu. Jedna z fanek zapytała ukochaną Mroczka, jaki dokładnie model sukni od Violi Piekut prezentowała Magdalena Mroczek.

Zobacz także
Szczerze nie mam pojęcia. Pani Kamila z salonu VP stworzyła mi ten piękny komplet, łącząc gorset i spódnicę. Było wiele przymiarek i miar, ale za to w mój ważny dzień czułam się rewelacyjnie
- odpowiedziała na zadane pytanie żona aktora.
Magdalena Mroczek
Instagram@MagdalenaMroczek

Fani pytali również o kościół, w którym para wzięła ślub i o to, czy kobieta długo modliła się o dobrego męża. Na jedno z pytań miss szczególnie się rozpisała. Dotyczyło ono stresu związanego z uroczystością.

Madzia czym się najbardziej stresowałaś?
- zapytała jedna osoba.
Czy o niczym i nikim nie zapomniałam! Ślub i wesele organizowaliśmy sami z Rafałem bez wedding planerek. To było ogromne wyzwanie, ale też bardzo ekscytujące
- odpowiedziała Mroczek.
Reklama

Jak wam podobał się wystrój sali weselnej Rafała Mroczka i jego wybranki?

Magdalena Mroczek
Instagram@MagdalenaMroczek
Magdalena Czech i Rafał Mroczek
Instagram/Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama