Rafał Mroczek i jego żona coraz śmielej dzielą się z internautami swoim życiem. Aktor "M jak miłość" dotychczas mało mówił o swoim życiu prywatnym, jednak po ślubie z Magdaleną to się zmieniło. Teraz para przekazała, że czeka ich duża zmiana w życiu.Już nie ukrywają swojej radości.

Reklama

Rafał Mroczek i jego żona już tego nie ukrywają. Przekazali radosną informację

Mało kto niedawno wiedział, że serce aktora "M jak miłość" jest od jakiegoś czasu zajęte. Rafał Mroczek i jego żona na początku maja pobrali się i od tego czasu stali się niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Para po wystawnym weselu wybrała się na podróż poślubną na Bali, a osoba z otoczenia aktora zdradziła, że małżonkowie zdążyli również kupić wspólną nieruchomość. Magdalena i Rafał nie ukrywają, że są ze sobą bardzo szczęśliwi i dom był ich wspólnym marzeniem.

Magdalena Czech i Rafał Mroczek
Instagram/Marcin Mroczek

Żona Rafała Mroczka w szczerym poście przekazała, że są bardzo szczęśliwi z Rafałem, a ich wspólny dom właśnie staje się faktem.

DOM. Marzenie, które realizujemy
- wyznała żona aktora

28-latka podkreśliła, że marzyła o tym już od dziecka i "przepełnia ją ogromna radość".

Od małej dziewczynki marzyłam o domu. Patrząc jak to marzenie się spełnia, przepełnia mnie ogromna radość i wdzięczność. Wiedząc, że nie każdy człowiek na ziemi ma swój kąt, tym bardziej dziękuję za to miejsce na ziemi
- przyznała żona Mroczka.

Para jest bardzo religijna i Bóg, dlatego żona Rafała Mroczka zdecydowała się na cegłach domu wypisać cytaty z pisma świętego. Fanom pary ten pomysł bardzo przypadł do gustu.

Zobacz także
Wspaniale! Niech Pan Bóg Was prowadzi i obficie Wam błogosławi!
Super
Ładny dom
- zachwycają się obserwatorzy.

Rafałowi Mroczkowi i jego żonie życzymy powodzenia w urządzaniu wymarzonego domu!

Reklama

Zobacz także: Żona Rafała Mroczka zdradziła, czym się stresowała przed ślubem i weselem. "To było ogromne wyzwanie"

Rafał Mroczek z żoną
Instagram/Magdalena Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama