Norbi z żoną na Telekamerach 2020
East News

Żona Norbiego zaliczyła modową wpadkę na Telekamerach? Spójrzcie na jej kreację!

Norbi z żoną na Telekamerach 2020
East News

Przed nami wieczór pełen emocji! Już niedługo poznamy tegorocznych laureatów Telekamer! Uroczysta gala zgromadziła całą plejadę gwiazd, a wśród nich pojawili się między innymi Norbi ze swoją żoną Małgorzatą Chełmińską. Partnerka artysty zdecydowała się jednak na dość nietypową kreację. Czy można mówić o modowej wpadce? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Doda pokazała naprawdę odważną kreację na Telekamery 2020! Przebije stylizacje z ubiegłych lat?

Małgorzata Chełmińska w odważnej stylizacji na gali Telekamer

Telekamery TeleTygodnia to jedna z najważniejszych telewizyjnych uroczystości, na których pojawia się prawdziwa śmietanka polskiego show biznesu. Gwiazdy starannie przygotowują się na to wydarzenie, aby wszystkich olśnić swoich wyglądem. Niejednokrotnie zdarzało się, że kreacje gwiazd wzbudzały ogromne zainteresowanie. W tym roku wzrok fanów Telekamer z pewnością będzie zwrócony ku żonie Norbiego, która zdecydowała się postawić na naprawdę odważną stylizację. 

Małgorzata Chełmińska to pochodząca z Radomia bizneswoman, która jest żoną (trzecią) Norbiego od 2016 roku. Na tegorocznej gali Telekamer z pewnością kreacja partnerki polskiego wokalisty zapadnie w pamięć wielu osobom. Małgorzata Chełmińska postawiła na odważny czarny kombinezon z bogatą falbaną na dekolcie i prawej ręce. Do tego dobrała kolorowe dodatki, a włosy spięła w kok. Trzeba przyznać, że nie można oderwać wzroku od tej kreacji, gdyż jest zdecydowanie... oryginalna. 

Norbi natomiast postawił na długi płaszcz w kratę, do tego dobrał jeansy z przetarciami na kolanach i wygodne buty. A wy, jak ocenianie kreację partnerki wokalisty? Uważacie, że jest HOT czy raczej NOT?

Norbi z żoną na Telekamerach 2020
East News

Czy to będzie najbardziej odważna stylizacja Telekamer 2020? 

Norbi z żoną na Telekamerach 2020
East News

Modowa wpadka żony Norbiego
EastNews

 

Więcej na temat Telekamery
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08