Caroline Flack z chłopakiem
Instagram

Znane są wyniki śledztwa w sprawie śmierci Caroline Flack. Przyczyna jest druzgocząca 

Caroline Flack z chłopakiem
Instagram

Znane są już oficjalne wyniki śledztwa w sprawie tragicznej śmierci Caroline Flack. Śmierć 40-letniej gospodyni oryginalnej i pierwszej edycji "Love Island" wstrząsnęła całym światem. Kobieta została znaleziona w swoim mieszkaniu we wschodnim Londynie. Szczegóły tragicznego zdarzenia są druzgoczące. Co stało się tamtej chwili przy  Northwold Road w Stoke Newingron?

Zobacz także: Była dziewczyna Harry'ego popełniła samobójstwo. Ostatnie miesiące życia gwiazdy "Love Island" były dramatyczne

Szczegóły tragicznej śmierci Caroline Flack

Śmierć Caroline Flack wstrząsnęła całym światem. Brytyjskie media informowały, że gwiazda "Love Island" popełniła samobójstwo, co potwierdził prawnik rodziny. 

Jak informuje Daily Mail, na podstawie informacji ze sprawozdania w biurze koronera Poplar Coroner's Court, śmierć Caroline Flack dokonana została przez powieszenie. Żaden członek rodziny nie był obecny podczas odczytywania wyników śledztwa. 

Policja, która dostała wezwanie do domu prowadzącej "Love Island" 15 lutego 2020 roku,  przejeżdżała akurat obok miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze mieli znaleźć ją leżącą na plecach i natychmiastowo podjęli próbę reanimacji, którą następnie kontynuowali ratownicy medyczni. Ciało Caroline zostało zidentyfikowane przez jej siostrę bliźniaczkę Jody Flack. 

Życie Caroline Flack runęło, kiedy w  grudniu 2019 roku została oskarżona przez swojego chłopaka o napad i pobicie. Prezenterka została aresztowana, nie przyznała się do winy i wyszła na wolność po wpłaceniu kaucji. Rozprawa w sądzie miała odbyć się w marcu 2020 roku. 

Zobacz także: Nie żyje Caroline Flack, 40-letnia gwiazda "Love Island". Została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu

Biuro koronera w Londynie poinformowało, że przyczyną śmierci Caroline Flack, gospodyni "Love Island" była śmierć przez powieszenie. 

Nie żyje Caroline Flack

Caroline Flack miała cierpieć na depresję. Jej świat zawalił się dodatkowo po tym, jak jej chłopak oskarżył ją napad i pobicie w wyniku czego pod koniec 2019 roku została aresztowana. 

Caroline Flack z chłopakiem
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00