Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Znana polska dziennikarka ostro o Meghan i Harrym: "Para niezbyt ogarniętych, królewskich nierobów!"

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Mocne słowa padają w stronę Meghan Markle i księcia Harry'ego, po tym ja ogłosili, że wycofują się z obowiązków rodziny królewskiej i od teraz będą dzielić swoje życie pomiędzy Amerykę Północną a Wielką Brytanię. Po podjęciu tej szokującej decyzji na Meghan i Harry'ego, a głównie na Meghan zaczęła spadać fala hejtu (Zobacz także: Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!). Fani rodziny królewskiej zarzucają, że Harry podjął taką decyzję tylko ze względu na jego żonę. To nie wszystko, fani twierdzą również, że jest to jej zemsta na rodzinie królewskiej i Brytyjczykach za krytykowanie jej.

Zobacz także: Ile Meghan i Harry stracą na oddzieleniu się od rodziny królewskiej? To ogromna suma!

Karolina Korwin-Piotrowska o odejściu Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej

Odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego wzbudziło wiele emocji za granicą, ale i w Polsce. Do decyzji małżeństwa o odejściu z rodziny królewskiej i zamieszanie, które wokół tej decyzji powstało, postanowiła odnieść się w mocny sposób Karolina Korwin-Piotrowska. W jej wypowiedzi na Instagramie padły naprawdę mocne słowa:

Świat wariuje, jest na krawędzi wojny, płonie Australia, katastrofy w Afryce, u nas tną Bieszczady i mamy sezon łowiecki, a media interesują się niemal wyłącznie tym, że para niezbyt ogarniętych, królewskich nierobów o statusie celebryckim wyprowadza się od swojej chorobliwie patologicznej rodzinki? No kurde, serio? - napisała na Instagramie Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz także: Meghan Markle ogłosi ciążę w 2020 roku!? To nie będzie jedyne royal baby!

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?

Karolina Korwin-Piotrowska
EastNews

Jej wpis wywołał poruszenie na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

Meghan i Harry zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej:

Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej”. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w pełni wspierać Jej Królewską Mość Królową. Planujemy teraz spędzać czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej i Wspólnoty Narodów - napisali na Instagramie Meghan i Harry.

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Czy to dobra decyzja? Zdania są podzielone.

Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39