Księżna Meghan i książę Harry
East News

Ile Meghan i Harry stracą na oddzieleniu się od rodziny królewskiej? To ogromna suma!

Księżna Meghan i książę Harry
East News

Księżna Meghan i książę Harry opublikowali oświadczenie, które wstrząsnęło Brytyjczykami. Książęca para zamierza oddzielić się od rodziny królewskiej i chce dzielić swój czas pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę! Jak podają zagraniczne media, ta decyzja może ich słono kosztować. Co roku stracą przez to ogromne pieniądze! 

Zobacz także: Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!

Meghan i Harry chcą być niezależni finansowo

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Wiadomość o oddzieleniu się Meghan i Harrego od rodziny królewskiej obiegła media na całym świecie. Nie od dziś wiadomo, że księżna Meghan nie odnajduje się zbyt dobrze w świecie zasad brytyjskiej monarchii, jednak nikt nie przypuszczał, że razem z mężem zdecyduje się na taki krok! Para chce pracować i być niezależna finansowo, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w pełni wspierać Jej Królewską Mość Królową. Planujemy teraz spędzać czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej i Wspólnoty Narodów - czytamy w komunikacie Meghan i Harrego. 

Jednak jak podaje Daily Mail, małżonkowie wiele na tym stracą. Jeżeli podtrzymają swoją decyzję o wycofaniu się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej, to rocznie na ich konto nie wpłynie aż 2 miliony funtów! Co więcej, mimo iż Meghan i Harry ogłosili że będą dzielić swój czas między Amerykę Północną a Wielką Brytanię, to w dalszym ciągu brytyjscy podatnicy mogą płacić rocznie nawet 600 000 funtów podatku za bezpieczeństwo dla pary i ich synka, Archiego. Brytyjczycy są wściekli i według ich opinii, to  Meghan wpłynęła na podjęcie tej decyzji. Według fanów brytyjskiej rodziny królewskiej, Harry zawsze był wierny swojej rodzinie i nigdy się od niej nie separował. Internauci twierdzą także, że jest to zemsta Meghan na rodzinie królewskiej oraz Brytyjczykach za ciągłe krytykowanie jej zachowań.

A wy, co myślicie o decyzji Meghan i Harrego? 

Meghan i Harry
EastNews

Para opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie, które oburzyło Brytyjczyków! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” - The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01