Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews

Meghan Markle ogłosi ciążę w 2020 roku!? To nie będzie jedyne royal baby!

Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews

W Wielkiej Brytanii nadal oczekują informacji na temat ciąży księżnej Kate. Każde jej wyjście sprawia, że media z całego świata patrzą tylko na jej brzuch, doszukując się ciąży. Jednak wszystko wskazuje, że to Meghan Markle jako pierwsza może pochwalić się szczęśliwą wiadomością o kolejnej ciąży! Skąd takie przypuszczenia?

Meghan Markle ogłosi ciążę w 2020 roku? 

Bukmacherzy są przekonani, że księżna Sussex w 2020 roku ogłosi, że spodziewa się kolejnego królewskiego potomka. Archie Harisson przyszedł na świat 6 maja, a para wielokrotnie podkreślała, że zamierza mieć dwójkę dzieci. Jak donosi express.co.uk podczas jednego ze spotkań książę Harry zapytał Susie Stringfellow, matkę dwójki dzieci, jak to jest mieć drugie dziecko. Kobieta zdradziła, że książę był bardzo zainteresowany tym, jak sprawy miały się z drugimi dziećmi. 

Próbowaliśmy zachęcić go wraz z innymi mami, aby zdecydował się na drugie dziecko - wyznała kobieta

Królewscy komentatorzy szybko zareagowali na to stwierdzenie i wprost mówią, że te pytania mogą być wskazówką, że Harry i Meghan są gotowi na drugie dziecko. Jakiś czas temu brytyjskie media informowały, że Meghan chciałaby urodzić drugie dziecko w USA. Według magazynu "OK!":

Meghan powiedziała znajomym, że kiedy przyjdzie urodzić kolejne dziecko, chciałaby to zrobić w L.A., gdzie sama się urodziła i wychowała.

Wszystkie te informacje sprawiają, że para poważnie myśli o drugim dziecku, ale też planuje zwiększyć, i tak już duży, dystans z rodziną królewską. 

Kto jeszcze ogłosi ciążę w rodzinie królewskiej w 2020 roku?

Okazuje się, że brytyjskie tabloidy podejrzewają, że księżna Kate też wkrótce ogłosi, tak długo oczekiwaną, czwartą ciążę. Królewski potomek też jest wyczekiwany u księżniczki Eugenii, która w październiku 2018 poślubiła Jacka Brooksbanka. Na tym nie koniec! Bardzo prawdopodobne, że na dziecko też wkrótce zdecyduje się księżniczka Beatrycze. W 2020 roku weźmie ślub z włoskim deweloperem Edoardo Mapelli Mozzi. 

W 2020 roku szykuje się prawdziwy baby boom  w rodzinie królewskiej!

 

Aktualnie najbardziej prawdopodobne, że to Meghan ogłosi ciążę w 2020 roku!

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Księżna Kate  też w każdej chwili może poinformować o ciąży. W końcu zawsze chciała mieć dużą gromadkę dzieci.

Księżna Kate w fioletowym komplecie za ponad 15 tys. złotych
EastNews

W 2020 roku ciążę mogą ogłosić też księżniczki: Beatrice i Eugenia.

Princess Beatrice, Beatrycze
Instagram

 

księżniczka Eugenia ślub
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43