Piotr Żyła z żoną Justyną
East News

Znajomi Piotra Żyły zdradzają kulisy rozstania skoczka z żoną! "Impulsywność Justyny jest czymś obciążającym dla wszystkich"

Piotr Żyła z żoną Justyną
East News

W weekend pojawiły się w mediach pierwsze informacje o rozstaniu Piotra Żyły z żoną Justyną. Początkowo skoczek milczał, ale za to jego żona była bardzo aktywna w sieci i chętnie komentowała informacje o tym, że rozstali się, a Piotr znalazł już nową kobietę.  

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała Justyna Żyła.

 

Skoczek odniósł się do zarzutów żony w oświadczeniu, w którym napisał, że jego małżeństwo rozpadło się już dawno temu, ale powodem rozstania nie była inna kobieta. Teraz "Super Express" publikuje wypowiedzi znajomych pary, którzy zdradzają kulisy rozstania Piotra i Justyny. Co mówią? 

 

ZOBACZ: "Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to osoba mi bliska"! Adam Małysz komentuje kryzys w małżeństwie Żyły, czy przez to Piotr gorzej skakał?

 

Znajomi Piotra Żyły komentują kulisy rozstania skoczka z żoną!

 - Impulsywność Justyny jest czymś stałym i obciążającym dla wszystkich. A o jej niestabilności świadczy to, że w swoich internetowych wpisach najpierw coś wyjawiła, potem wycofała, a wreszcie poprosiła o uszanowanie prywatności. Wydaje mi się, że impuls co do rozstania nie wyszedł od Piotrka. I na pewno przyczyną jego odejścia nie była inna kobieta - mówi znajomy pary.

 

Przypominamy, że Piotr Żyła na olimpiadzie w Pjongczangu wystąpił w roli rezerwowego i nie miał szansy na udział w konkursie. Znajomi pary sugerują, że słaba forma skoczka wynika właśnie z problemów prywatnych. 

- Proszę sobie wyobrazić, jak ostro harują ci, którzy są na najwyższym poziomie sportowym. Jeżeli taki zawodnik nie ma wsparcia w domu, jeżeli wie, że wracając z zawodów, nie odpocznie, bo bez przerwy jest jakieś ciśnienie, to na dłuższą metę jest to nie do wytrzymania. I myślę, że to było u podstaw podjętych decyzji - podaje źródło "SE". 

 

Co o tym myślicie? Komu wierzycie? 

 

ZOBACZ: Jedno zdanie wystarczyło. Mama Piotra Żyły skomentowała jego konflikt z żoną

 

Piotr Żyła rozstał się z żoną Justyną

Piotr Żyła z żoną, Justyną

Justyna dodała na Instagramie kilka wpisów na temat swojego męża, w których sugerowała, że nie zajmuje się dziećmi i ma nową dziewczynę.

Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

 

Więcej na temat Piotr Żyła
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58