Piotr Żyła, Justyna Żyła Piotr Żyła, Justyna Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła Piotr Żyła i Justyna Żyła
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News
Jak odpowiedział na zarzuty swojej żony?
1/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Piotr  Żyła skomentował rozstanie z żoną! Na reakcję skoczka czekali chyba wszyscy jego fani. W miniony weekend Fakt poinformował o poważnym kryzycie w związku Justyny i Piotra. Niestety, już następnego dnia medialne plotki potwierdziła sama żona skoczka. Justyna Żyła w mocnym wpisie oskarżyła swojego męża o zdradę. 

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać- napisała wówczas żona Piotra Żyły. 

Teraz całe zamieszanie postanowił skomentować sam Piotr Żyła! Sportowiec opublikował oświadczenie w którym odpowiada swojej żonie! Komentarz sportowca na następnej stronie. 

Zobacz także: Justyna Żyła zdradza kolejne szczegóły rozstania z Piotrem! "Wyprowadził się z domu w czerwcu"

2/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Piotr Żyła skomentował medialne informacje o kryzysie w jego małżeństwie. Skoczek opublikował mocny wpis na Facebooku, w którym zaprzecza, że jego małżeństwo rozpadło się przez romans! 

Oświadczenie Piotra Żyły
Facebook

Jak na komentarz skoczka zareagowali jego fani? Pod wpisem Piotra Żyły pojawił się również komentarz jego żony! 

3/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram

Internauci w zdecydowanej większości wspierają skoczka:

Głowa do góry. Dzieci najważniejsze. Nie ważne co jest pomiędzy Wami. Zrób tak aby dzieci były szczęśliwe i czuły się przez Was kochane. Pozdrawiam.

 

Brawo Piotrek wpis na poziomie. Nie powinno się wywlekać prywatnych rzeczy które dzieją się w domu. Trzymaj się Piotruś aby dalej uśmiech nie znikaj z twojej twarzy.  😍😍😍😍 kocham cię jako sportowca nadal nic tego nie zmieni :) trzymaj się mordeczko ☺😊

 

Trzymaj się Piotr...pamiętaj o jednym: wina za rozpad małżeństwa rzadko kiedy leży po jednej ze stron...z reguły winne są obie...a pranie własnych brudów w środkach masowego przekazu nie jest rozwiązaniem...oczywiście to Twoja żona to zaczęła, ale...- pisali fani. 

Zobaczcie, co napisała Justyna Żyła!  

4/5
Justyna Żyła
Instagram

Oświadczenie Piotra  Żyły skomentowała również jego... żona!

Justyna Żyła komentuje oświadczenie męża
Instagram

 

5/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News
Więcej na temat Piotr Żyła