Piotr Żyła, Justyna Żyła Piotr Żyła, Justyna Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła Piotr Żyła i Justyna Żyła
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News
Jak odpowiedział na zarzuty swojej żony?
1/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Piotr  Żyła skomentował rozstanie z żoną! Na reakcję skoczka czekali chyba wszyscy jego fani. W miniony weekend Fakt poinformował o poważnym kryzycie w związku Justyny i Piotra. Niestety, już następnego dnia medialne plotki potwierdziła sama żona skoczka. Justyna Żyła w mocnym wpisie oskarżyła swojego męża o zdradę. 

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać- napisała wówczas żona Piotra Żyły. 

Teraz całe zamieszanie postanowił skomentować sam Piotr Żyła! Sportowiec opublikował oświadczenie w którym odpowiada swojej żonie! Komentarz sportowca na następnej stronie. 

Zobacz także: Justyna Żyła zdradza kolejne szczegóły rozstania z Piotrem! "Wyprowadził się z domu w czerwcu"

2/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Piotr Żyła skomentował medialne informacje o kryzysie w jego małżeństwie. Skoczek opublikował mocny wpis na Facebooku, w którym zaprzecza, że jego małżeństwo rozpadło się przez romans! 

Oświadczenie Piotra Żyły
Facebook
Facebook

Jak na komentarz skoczka zareagowali jego fani? Pod wpisem Piotra Żyły pojawił się również komentarz jego żony! 

3/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram

Internauci w zdecydowanej większości wspierają skoczka:

Głowa do góry. Dzieci najważniejsze. Nie ważne co jest pomiędzy Wami. Zrób tak aby dzieci były szczęśliwe i czuły się przez Was kochane. Pozdrawiam.

 

Brawo Piotrek wpis na poziomie. Nie powinno się wywlekać prywatnych rzeczy które dzieją się w domu. Trzymaj się Piotruś aby dalej uśmiech nie znikaj z twojej twarzy.  😍😍😍😍 kocham cię jako sportowca nadal nic tego nie zmieni :) trzymaj się mordeczko ☺😊

 

Trzymaj się Piotr...pamiętaj o jednym: wina za rozpad małżeństwa rzadko kiedy leży po jednej ze stron...z reguły winne są obie...a pranie własnych brudów w środkach masowego przekazu nie jest rozwiązaniem...oczywiście to Twoja żona to zaczęła, ale...- pisali fani. 

Zobaczcie, co napisała Justyna Żyła!  

4/5
Justyna Żyła
Instagram

Oświadczenie Piotra  Żyły skomentowała również jego... żona!

Justyna Żyła komentuje oświadczenie męża
Instagram
Instagram

 

5/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News
Więcej na temat Piotr Żyła