Jessica Ziółek, Arek Milik Kamil Grosicki, Dominika Grosicka Kamil Glik, Marta Glik Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Peszko, Sławomir Peszko
Jessica Ziółek, Arek Milik
Instagram
1/11
Jessica Ziółek, Arek Milik
Instagram

Niedawno prezentowaliśmy Wam wybrane polskie WAGs, które są mniej znane. Tym razem pokażemy Wam doskonale znane partnerki polskich piłkarzy z powołanej kadry narodowej na Mundial, ale też takie o których się słyszy, ale... nikt nie wie jak wyglądają!

 

Agata Błaszczykowskażona Łukasza Fabiańskiego czy bramkarza Bartosza Białkowskiego! Wszystkie je i jeszcze więcej znajdziecie w naszej galerii. Ale zobaczycie także Annę Lewandowską, Marinę oraz Dominikę Grosicką - oczywiście ich nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale tuż przed meczem warto je sobie przypomnieć! ;)

 

Na zdjęciu Jessica Ziółek, partnerka Arkadiusza Milika. To piękna i utalentowana 22-letnia modelka. Trzy lata temu widzowie mogli ją poznać w programie "Sekrety chirurgii", w którym mówiła, że nie ma szans na prawdziwą karierę, jeśli nie znajdzie się na stole operacyjnym:

Mój nos jest za szeroki, stanowi trzy czwarte twarzy. Jest za długi i zbyt zadarty. Myślę, że przez ten nos wiele rzeczy w życiu mi się nie udało. Moim marzeniem jest zostać dziennikarką sportową czy też modelką.

Teraz Jessica mieszka z Arkiem w Neapolu. Interesuje się modą i to z nią chciałaby związać swoją przyszłość, bywa na eventach modowych w Polsce, wspiera polskie marki.

 

A inne WAGs? Zobacz je w naszej galerii!

 

Zobacz: "Wygląda jak Pazdan"! Poznajcie Rafała Kurzawę, nową gwiazdę polskiej reprezentacji!

2/11
Kamil Grosicki, Dominika Grosicka
Instagram

 

Dominika Grosicka razem z Kamilem Grosickim wychowują dwójkę dzieci - ich 5-letnią córkę Maję i 13-letniego Marcela, synem Dominiki z poprzedniego związku. Są małżeństwem od 2011 roku. Dominika spełnia się w roli żony i matki choć ostatnio coraz bardziej angażuje się w różne sprawy, to została ambasadorką akcji Mohito dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Angażuje się też w treningi i zachęca do aktywnego stylu życia. Ostatnio pojawiły się z nią dwie okładki magazynów o sporcie i modzie.

3/11
Kamil Glik, Marta Glik
Instagram

 

Marta Glik, żona reprezentanta Polski Kamila. Zaczęli spotykać się jak jeszcze byli w gimnazjum, teraz są małżeństwem. 25 czerwca 2011 roku wzięli ślub. Wspólnie wychowują 5-letnią córkę Victorię. Marta spełnia się jako żona i matka, bardzo lubi sport oraz modę. Często ubiera się u Violi Piekut.

 

4/11
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Anna Lewandowska to żona Roberta Lewandowskiego. 22 czerwca para będzie świętować - piątą rocznicę ślubu. Ania jest przede wszystkim od roku mamą rocznej Klary, ale rozwija też swoje biznesy. Ma linię zdrowej żywności, dwa blogi o zdrowym stylu życia i dla mam i dzieci. Reklamuje szampony, wodę, rajstopy, jest ambasadorką Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, organizuje obozy treningowe...

To chyba najbardziej rozpoznawalna i znana polska WAGs.

5/11
Anna Peszko, Sławomir Peszko
Instagram

Anna Peszko od 8 lat jest żoną Sławomira Peszki, który gra w polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Na co dzień Anna i Sławomir mieszkają w Gdańsku, bo piłkarz jest związany z Lechią Gdańsk. Para ma dwójkę dzieci: córkę Wiktorię, która ma 8 lat i syna Marcela, który ma 3 lata. Anna spełnia się jako mama i gospodyni domowa. Ale podobnie jak Marta Glik czy Dominika Grosicka lubi dbać o formę i zgrabne ciało. 

6/11
Łukasz Fabiański, żona Anna Grygier

Jedna z mało znanych polskich WAGs jest żona Łukasza Fabiańskiego. W 2013 jego żoną została Anna Grygier, miłość od czasów szkoły średniej - liceum w Szamotułach. W Szamotułach też wzięli ślub. Dwa lata później, w przeddzień Wigilii urodził im się synek - Jaś, który ma już 3 latka. 

Anna nie pojawia się na zgrupowaniach i nie wiadomo co robi zawodowo.

7/11
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak
Instagram

Celia Jaunat,  partnerka Grzegorza Krychowiaka, to piękna francuska modelka. Jak się poznali?  Podobno Grzegorz Krychowiak przedstawił się Celii jako... student, bo modelka nie przepadała za piłkarzami. 

Dziś para jest już razem prawie sześć lat i wspolnie podzielają pasję do mody i zakupów! :). Teraz pytanie jest tylko jedno - kiedy ślub?

8/11
Kuba Błaszczykowski, Agata Błaszczykowska
Instagram

Agata Błaszczykowska to jedna za najbardziej tajemniczych żon polskich piłkarzy. Nie bywa, nie pokazuje się, nie komentuje sukcesów męża. zajmuje się domem i raz na jakiś czas widzimy ją na trybunach jak kibicuje.

Kuba i Agata (z domu Gołaszewska) poznali się w Częstochowie w 2005 roku. Już w 2007 roku zaręczyli się, a w 2010 roku wzięli ślub. Agata jest największą przyjaciółką piłkarza. Kuba w wieku 11 lat stracił matkę (zabił ją jego ojciec). Dlatego też zawsze marzył o dużej, silnej rodzinie. 20 kwietnia 2011 urodziła się ich córka Oliwia, zaś 26 czerwca 2014  na świecie pojawiła się druga córka Lena. Agata zjamuje się domem i wspiera męża. 

9/11
Bartek Białkowski z żoną
Twotter

Bartosz Białkowski, czyli bramkarz reprezentacji Polski urodził się w Braniewie 6 lipca 1987 roku. Niedawno skończył 30 lat. Bartosz Białkowski jest aktywny na Twitterze, gdzie obserwuje go prawie 23 tysiące osób. Często dzieli się tam informacjami na temat swojego życia, a także zdjęciami - również z żoną i dwojgiem dzieci synem i córeczką. Ale kim jest jego piękna żona, nie wiadomo...

10/11
Rafał Kurzawa z żoną

Kolejną tajemniczą WAGs polskiej reprezentacji jest Paulina Kurzawa, żona Rafała Kurzawy. Wiemy tylko, że para ma synka i nic poza tym. 

11/11
Marina

Marina w wieku dwóch lat z rodzicami i bratem przeprowadziła się do Polski z terytorium Ukrainy. Tu zaczęła występować w dziecięcych zespołach, skończyła szkolę muzyczną. Grała w serialu "39 i pół". Zdobyła liczne nagrody muzyczne. W 2013 roku związała się z Wojtkiem, wtedy też zaczęła mieć problemy z głosem, w końcu przeszła operację usunięcia polipa ze strun głosowych. 

Niedawno wydała płytę, ale w najbliższym czasie czeka ją nowa rola - mamy.