Rafał Kurzawa - żona, dzieci Rafał Kurzawa, kim jest, wiek, zarobki, dziewczyna Rafał Kurzawa - żona, dzieci Rafał Kurzawa, kim jest, wiek, zarobki, dziewczyna Rafał Kurzawa, kim jest, wiek, zarobki, dziewczyna
Rafał Kurzawa - żona, dzieci
Rafał Kurzawa - żona, dzieci
1/5
Rafał Kurzawa - żona, dzieci
Rafał Kurzawa - żona, dzieci

 

Na początu czerwca Adam Nawałka ogłosił, że jednym z piłkarzy, który pojedzie na Mundial 2018, jest Rafał Kurzawa! Już teraz więc spieszymy się z odpowiedzią, kim jest! Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o nowej nadziei polskiej kadry. 

 

Kim jest Rafał Kurzawa?

 

Rafał Kurzawa jest pomocnikiem w śląskim klubie Górnik Zabrze. W styczniu tego roku skończył 25 lat. Jako junior trenował w takich klubach jak: Zgoda Olszowa, Sokół Świba, Marcinki Kępno i Górnik Zabrze. W reprezentacji Polski zadebiutował już w 2017 roku, kiedy to podczas meczu z Meksykiem w 83. minucie zastąpił Macieja Rybusa. Jak sprawdzi się na murawie podczas Mundialu? Dziś być może zobaczymy go podczas meczu towarzyskiego Polski z Chile - czy wtedy pokaże na co go stać?

 

Na kolejnych slajdach kolejne informacje na temat Rafała! 

 

Zobacz także: Oto NAJWIĘKSZY przystojniak naszej kadry! Jan Bednarek - to on zastąpi dziś Glika! Kim jest jego dziewczyna? ZDJĘCIA

2/5
Rafał Kurzawa, kim jest, wiek, zarobki, dziewczyna

 

Rafał Kurzawa urodził się w Wieruszowie. Ma 1,82 m wzrostu. Jego aktualna wartość rynkowa wynosi ponad 800 tysięcy euro! O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo - piłkarz nie posiada konta na Instagramie ani Facebooku (mowa o fanpage'ach). Nam udało się jednak dowiedzieć co nieco o jego rodzinie!

 

Zobacz: Wow! Michał Pazdan uratował dziennikarkę TVP! Zobacz wideo!

 

3/5
Rafał Kurzawa - żona, dzieci
EastNews

 

W maju Rafał Kurzawa pojawił się na zgrupowaniu polskiej reprezentacji w Juracie w towarzystwie żony, Pauliny Kurzawy oraz ich synka! Nie znamy jego imienia, nie wiemy również, kiedy Paulina i Rafał pobrali się. Czy w trakcie Mundialu to się zmieni? :)

 

Zobacz: To największe polskie ciacha na Mundialu! Wybierz z nami najprzystojniejszego piłkarza! PLEBISCYT

 

4/5
Rafał Kurzawa, kim jest, wiek, zarobki, dziewczyna

 

Jeżeli wydaje Wam się, że skądś go znacie, to być może chodzi o uderzające podobieństwo do... Michała Pazdana! Obaj panowie są bowiem łysi. Który z nich przystojniejszy?

 

Michał Pazdan

5/5
Rafał Kurzawa, kim jest, wiek, zarobki, dziewczyna

 

Będzie gwiazdą polskiej reprezentacji? 

 

Więcej na temat Mundial 2018