Bartosz Bereszyński, Maja Mocydlarz Łukasz Piszczek z żoną Ewą Jacek Góralski z partnerką Jan Bednarek i Julia Nowak Justyna Lamirowska i Thiago Cionek
Bartosz Bereszyński, Maja Mocydlarz
Instagram
1/12
Bartosz Bereszyński, Maja Mocydlarz
Instagram

Kto będzie wspierać reprezentantów Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji? Tysiące kibiców i one!  Polskie WAGs. Marinę, Annę Lewandowską, Dominikę Grosicką czy Jessicę Ziółek zna już każdy. A czy znasz inne żony i partnerki polskich piłkarzy, których zobaczymy na Mundialu? Czy, ktoś wie jak wygląda żona Łukasza Piszczka albo Michała Pazdana? :)

 

WAGs to określenie używane początkowo przez brytyjską prasę dla nazywania żon i dziewczyn angielskich piłkarzy. Ale teraz chętnie przyjęło się to określenie i u nas.

 

Zebraliśmy dla Was najmniej znane, ale równie piękne dziewczyny i żony polskich piłkarzy, którzy będą walczyć na boiskach w Rosji. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii. Więcej >>> na NASTĘPNYM SLAJDZIE!

 

Zobacz także: Lewy rozmawia z Anią (?), Błaszczykowski słucha muzyki, Peszko pije kawę. Tak Polacy relaksują się przed meczem z Litwą

 

Na zdjęciu widzicie Bartosza Bereszyńskiego i jego partnerkę Maję Mocydlarz. Para ma synka Leo. 
Maja mocy, jak się nazywa na swoim Intagramie, jest tancerką i choreografem. Skończyła szkołę muzyczną, gra na pianinie, ukończyła licencjat z politologii oraz magistra ze stosunków międzynarodowych. Do tego skończyła studia podyplomowe z zarządzania, a teraz studiuje dziennikarstwo!

 

 

Więcej: Tak imprezują piłkarze przed mundialem! Lewandowska pokazała wszystko ZDJĘCIA

2/12
Łukasz Piszczek z żoną Ewą
East News

Łukasz Piszczek z żoną Ewą są ze sobą od szkoły średniej. Para stara się ukrywać swoją prywatność. Wiemy, że wychowują dwie córki. Ewa Piszczek poznała Łukasza w czasach szkoły średniej. Piłkarz musiał się sporo natrudzić, zanim Ewa zwróciła na niego uwagę.

Piszczek z Ewą mają córeczkę

W czerwcu 2009 roku Ewa wyszła za Łukasza. Wkrótce na świat przyszła ich pierwsza córka, Sara. W 2016 roku urodziła się druga córka. 

3/12
Jacek Góralski z partnerką
Instagram

Jacek Góralski z partnerką Katarzyną Cichocką. Są razem od sześciu lat, a od maja są narzeczeństwem. Katarzyna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pierścionka zaręczynowego i napisała:

Powiedziałam tak!

Gratulujemy!

4/12
Jan Bednarek i Julia Nowak
Instagram

Julia Nowak to dziewczyna Jana Bednarka. Jest bardzo atrakcyjną fotomodelką (160 cm, wymiary 86-64-80). Co ciekawe, ma słabość do... buldogów francuskich! Julia ma 21 lat i jest o rok młodsza od Jana Bednarka.

5/12
Justyna Lamirowska i Thiago Cionek
Instagram

Justyna Lamirowska i Thiago Cionek są razem od siedmiu lat. Partnerka Thiago Cionka pochodzi z Grajewa. Ukończyła Politechnikę Białostocką – studiowała ochronę środowiska.

 

Na razie Lamirowska nie należy jeszcze do grona najpopularniejszych WAGs, ale to wszystko to kwestia czasu. Na Instagramie obserwuje ją prawie pół tysiąca osób.

6/12
Piotr Zieliński i Laura Słowiak
Instagram

Piotr Zieliński i Laura Słowiak są razem od kilku lat. Laura ma 25 lat. Laura studiuje w Polsce analitykę medyczną i pracuje jako fotomodelka.

7/12
Michał Pazdan z żoną Dominiką Pazdan
Instagram

Michał Pazdan z żoną Dominiką Pazdan nie mówią dużo o swojej prywatności. Dominika pojawiła się raz na oficjalnej imprezie z Michałem.

8/12
Dawid Kownacki z partnerką
Instagram

Dawid Kownacki ma 21 lat i spotyka się ze starszą od siebie o 3 lata Aleksandrą Adamczyk. Ola była playmate "Playboya".

9/12
Łukasz Teodorczyk z dziewczyną Natalią Truszczyńską
Instagram

Łukasz Teodorczyk z dziewczyną Natalią Truszczyńską poznał się jeszcze w rodzinnym Żurominie. Natalia jest studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

10/12
Karol Linetty i Wioletta Kanafa
Instagram

Karol Linetty i Wioletta Kanafa są razem od kilku lat. Wioletta pochodzi ze Słupca. A obecnie mieszka we Włoszech.

11/12
Maciej Rybus z żoną Laną
Instagram
12/12
Artur Jędrzejczyk, Agnieszka Jędrzejczyk
Instagram
Więcej na temat Polskie Wags Polskie WAGs