Gwiazdy na Instagramie Instagram Edyty Górniak Instagram Natalii Siwiec Instagram Justyny Steczkowskiej Instagram Jessiki Mercedes
Gwiazdy na Instagramie
Instagram
Natalia Siwiec pozuje z siostrą, Jessica z Owsiakiem, a reszta?
1/11
Gwiazdy na Instagramie
Instagram

W mijającym tygodniu gwiazdy postawiły na dobre towarzystwo. Do wspólnych zdjęć gości zaprosiły m.in. Edyta Górniak, Jessica Mercedes czy Natalia Siwiec. Z kolei Joanna Przetakiewicz, Magdalena Frąckowiak i Justyna Steczkowska zaprosiły fanów za kulisy swoich aktualnych projektów i nie ma co ukrywać, jest na co popatrzeć!

Sprawdźcie w naszej galerii najciekawsze zdjęcia gwiazd z Instagramu:

2/11
Instagram Edyty Górniak
Instagram Edyty Górniak

Edyta Górniak kipi szczęściem na zdjęciu z Glacą - liderem grupy Sweet Noise. W 2004 roku Edyta nagrała z nimi duet "Nie było" i zapisał się w pamięci fanów jako jeden z najlepszych projektów wokalistki.

3/11
Instagram Natalii Siwiec
Instagram Natalii Siwiec

Natalia Siwiec nieustannie jest na planie swojego reality-show, które już wiosną zobaczymy na antenie. Najwyraźniej na planie odwiedziła ją młodsza siostra Malwina i być może ona również pojawi się w nowej produkcji Siwiec.

4/11
Instagram Justyny Steczkowskiej
Instagram Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska wraca do regularnego koncertowania. Artystka przed jednym z ostatnich występów wzięła udział w improwizowanej sesji zdjęciowej. Jesteśmy pod wrażeniem!

5/11
Instagram Jessiki Mercedes
Instagram Jessiki Mercedes

Jessica Mercedes w weekend szalała w Trójmieście. Na jednym z afterów spotkała nawet Jurka Owsiaka, co przypieczętowała wspólną fotką.

6/11
Instagram Joanny Przetakiewicz
Instagram Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz zazwyczaj sporo podróżuje, ale teraz przez dłuższą chwilę jest w Polsce. Ostatnio zamieściła zdjęcie zza kulis nowej sesji, w której wzięła udział dla jednego z magazynów.

7/11
Instagram Mariny Łuczenko
Instagram Mariny Łuczenko

Marina Łuczenko była jedną z polskich gwiazd, które wybrały się na galę MTV EMA w Amsterdamie. Wokalistka nie tylko pojawiła się na imprezie, ale poznała też uroki miasta. Jak widać, chyba się jej podobało.

8/11
Instagram Ady Fijał
Instagram Ady Fijał

Ada Fijał była ostatnio gościem w "Pytaniu na Śniadanie", a czas przed wejściem na antenę spożytkowała na wspólne zdjęcie z ekipą programu :)

9/11
Instagram Dawida Wolińskiego
Instagram Dawida Wolińskiego

Dawid Woliński wciąż jest na swoich rajskich wakacjach w Dubaju, ale znalazł tam czas na udział w sesji zdjęciowej. Jesteśmy ciekawi efektów ;)

10/11
Instagram Zosi Ślotały
Instagram Zosi Ślotały

Na swoim Instagramie Zofia Ślotała często chwali się swoimi nowymi modowymi nabytkami. Tym razem jest to urocza bluza z modnym ostatnio akcentem w cętki ;)

11/11
Instagram Magdy Frąckowiak
Instagram Magdy Frąckowiak

W tegorocznym pokazie "Victoria's Secret" wzięły udział trzy Polki, w tym Magdalena Frąckowiak. Modelka zasypała Instagram zdjęciami zza kulis - oto jedno z nich :)