Nigdy nie zgadniesz, gdzie pracowały te gwiazdy, zanim stały się sławne! Małgorzata Rozenek Agata Młynarska Tomasz Karolak George Clooney
Nigdy nie zgadniesz, gdzie pracowały te gwiazdy, zanim stały się sławne!
ons.pl/East News
1/10
Nigdy nie zgadniesz, gdzie pracowały te gwiazdy, zanim stały się sławne!
ons.pl/East News

Zanim gwiazdy stały się sławne, musiały pracować jak "zwyczajni śmiertelnicy". Niektóre ich zawody są wyjątkowo zaskakujące i z pewnością nigdy nie zgadlibyście, czym zarówno polskie, jak i światowej sławy gwiazdy mogły się zajmować. Znamy dawne zawody takich gwiazd, jak: Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Tomasz Karol czy Agata Młynarska. Wiemy też, czym zajmowały się zagraniczne gwiazdy: Beyonce, George Clooney czy Madonna!

 

Koniecznie zobaczcie naszą galerię zdjęć - dowiecie się, gdzie pracowały kiedyś gwiazdy!

 

Zobacz: Kiedy gwiazdy były dziećmi. Kto jest na tych zdjęciach? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Przeczytaj też: Jedna z tych artystek zarobiła w tym roku... 170 mln dolarów! Która?

2/10
Małgorzata Rozenek
ons.pl

Małgorzata Rozenek jest z wykształcenia prawnikiem i jeszcze kilka lat temu pracowała w zawodzie. Nawet gdy już była znana, myślała o powrocie do zawodu. 

 

- Czasem wspomina, że myśli o powrocie do zawodu prawnika. Mogłaby obronić pracę doktorską i robić karierę w kancelarii. Chce mieć stałe zajęcie, nie zależeć od chwilowych mód i trendów – mówił informator tygodnika Świat & ludzie.

W końcu jednak Rozenek nie zdecydowała się na ten krok i została w show-biznesie. I dobrze, bo co byśmy zrobili bez duetu Rozenek-Majdan? ;)

 

3/10
Agata Młynarska
ons.pl

Agata Młynarska jest z wykształcenia polonistyką. Zanim trafiła do telewizji, pracowała w zawodzie! Według medialnych doniesień, przez jakiś czas była nauczycielką. 

4/10
Tomasz Karolak
ons.pl

Tomasz Karolak pracował w wielu miejscach. Zanim zrobił karierę w show-biznesie, był ochroniarzem, pracownikiem tartaku, budowy oraz handlarzem na stadionie Dziesięciolecia! Kto by pomyślał...

5/10
George Clooney
East News

George Clooney to jeden z największych amantów Hollywood. Łamacz serc zanim podbił świat filmu, był... akwizytorem! Ciężko w to uwierzyć...

6/10
Kanye West
East News

Kanye West od zawsze miał pociąg do mody. Okazuje się, że w młodości pracował w jednym ze sklepów marki GAP! Do jego codziennych obowiązków należało układanie ubrań.

7/10
Beyonce
East News

Kto oglądał dokument o życiu Beyonce ("Beyonce: życie to tylko sen"), ten wie, że gwiazda już od najmłodszych lat kształciła swój wokal i występowała na scenie. Jednak by dorobić do kieszonkowego... sprzątała włosy z podłogi w salonie fryzjerskim swojej mamy!

8/10
Maja Sablewska
ons.pl

Maja Sablewska zanim została menadżerką Dody, pracowała u Natalii Kukulskiej jako opiekunka do dziecka. Ponoć kiedyś gwiazda dorabiała także w myjni samochodowej! 

9/10
Małgorzata Socha
ons.pl

Sporym zaskoczeniem może być fakt, że kiedyś Małgorzata Socha pracowała w agencji nieruchomości! Opowiedziała o tym w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

 

- Po kilkunastu przegranych castingach byłam zdołowana. To był dla mnie trudny czas. Musiałam przyznać się przed samą sobą do porażki. Zaczęłam szukać pracy. Znalazłam ogłoszenie, że poszukują pracowników do agencji nieruchomości. Poszłam na spotkanie. Przez miesiąc sprzedałam jedno mieszkanie, jedno wynajęłam. A potem... dostałam rolę. I zostawiłam "karierę" agentki nieruchomości - opowiada w rozmowie z "Twoim Stylem".

Spodziewalibyscie się tego? 

10/10
Madonna
East News

Madonna dość wcześnie zaczęła myśleć o karierze woklanej. Potrzebowała jednak pieniędzy i dorabiała w... Dunkin’ Donuts!