Dorota Zawadzka
Newsy

Dorota Zawadzka ostro o hejterach atakujących Filipa Chajzera

Co napisała?

Tragiczny wypadek w rodzinie Filipa Chajzera zasmucił tysiące ludzi, którzy składają mu kondolencje. Niestety znaleźli się również tacy, którzy krytykują dziennikarza nie zważając na to, że stracił w wypadku jedynego syna Maksa.

Dorota Zawadzka o hejcie po śmierci syna Filipa Chajzera

W obronie dziennikarza oprócz Karoliny Korwin Piotrowskiej stanęła również Dorota Zawadzka. Słynna Superniania jest oburzona zachowaniem ludzi wypisujących krzywdzące Filipa Chajzera opinie. Na Facebooku podkreśliła, że to, co dzieje się po tym nieszczęśliwym wypadku jest niedopuszczalne: 

Nie mogę pojąć, nie ogarniam, budzą się we mnie negatywne emocje, gdy czytam o hejcie w kierunku człowieka, który stracił w wypadku dziecko.  Niepojęte ! Potworom, którzy piszą te straszne rzeczy po prostu, po ludzku życzę, by wróciło do nich to co wysyłają... Administratorzy powinni obowiązkowo usuwać, blokować a wcześniej namierzać IP i karać!

Myślicie, że karanie hejterów jest w ogóle możliwe?

Zobacz: Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!
 Agata Młynarska zdradziła czy wystąpi w TzG
ONS
Newsy
Agata Młynarska komentuje atak hejterów na Filipa Chajzera po śmierci jego syna: "Potrafią skopać, poniżyć!"
Co dziennikarka uważa na ten tema?

Agata Młynarska wypowiedziała się na temat fali nienawiści internetowych trolli, którzy wypisują obrzydliwe komentarze na temat śmierci syna Filipa Chajzera. Dziennikarka jednak nie jest zdziwiona... Powód? Młynarska twierdzi, że to się dzieje od dawna i klawiatura niczym nie różni się od lufy pistoletu. (Zobacz: Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich! )     Śmierci należy się cisza, szacunek, delikatność, współczucie, modlitwa, myśl. Czytając o hejcie wokół śmierci synka Filipa Chajzera nie przecieram oczu ze zdumienia. Dlaczego to kogoś jeszcze dziwi? - napisała na swoim Faceboku dziennikarka.     Przecież to człowiek potrafi wycelować lufę w drugiego człowieka, skopać, poniżyć, zadać ból, cierpienie, bez granic. Zabić z zimną krwią. Taki też jest człowiek. Czym różni się lufa karabinu od klawiatury komputera? - tylko tym, w czyje wpada ręce. Przypominają mi się słowa z wiersza mojego Ojca- "wojna nigdy nie jest daleko, wojna zawsze jest blisko". To co dzieje się w świecie generowanym przez fora internetowe jest już jak wojna. Toczy się obok nas, próbuje nas wciągnąć. I tak sobie myślę, co z tym możemy zrobić? Droga jest jedna - im więcej widzimy zła, tym więcej musimy dać z siebie dobra. Tylko te dwie siły, w ostatecznym rozrachunku, stają na przeciw siebie. To my decydujemy którą z nich wybieramy. Całej rodzinie Filipa,składam wyrazy najgłębszego współczucia. Jedyne co możemy dać z siebie w takiej chwili, to przyzwoitość. - czytamy na Facebooku Młynarskiej.   Agata Młynarska przytoczyła słowa wiersza jej ojca, że wojna jest blisko . Zobacz także: Nie żyje syn Filipa Chajzera. Tysiące ludzi wspiera dziennikarza   A wy jak uważacie? Agata Młynarska ma racje? Ludzie niszczą siebie nawzajem przez ekrany...

Filip Chajzer
Eastnews
Newsy
Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!
"Zablokowałam 15 osób za chamskie komentarze", mówi nam Karolina.

  Nie żyje syn Filipa Chajzera   W niedzielę dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci syna Filipa Chajzera, 10-letniego Maksa. Chłopiec zginął w czwartek w wypadku samochodowym pod Płońskiem. Auto prowadził jego dziadek, który prosto z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala. Przyczyny wypadku nadal są badane. Najprawdopodobniej teść Filipa Chajzera zasłabł za kierownicą i uderzył w naczepę tira stojącego na poboczu drogi. (Zobacz: Tragedia Filipa Chajzera. Nie żyje jego 10-letni syn Maks ). O śmierci swojego syna, Filip Chajzer poinformował wczoraj na Facebooku. Dziennikarz napisał:   “Moi kochani. Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl. Wobec tak ogromnej tragedii proszę o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich. Filip Chajzer” Fani Filipa wpisują pod postem kondolencje i wyrazy współczucia. ( Zobacz: Fani wspierają Filipa Chajzera po śmierci jego syna ) Niestety na stronach internetowych, które napisały o śmierci Maksa pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem Filipa. Zobaczcie sami: “Pluł Bogu w twarz, to Bóg napluł jemu. Jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie. “Karma tyle w temacie. Tragedia tragedią, ale doigrał się palant” “Arogancki pyszałek. Prosi o modlitwę, szkoda dziecka, szkoda młodego życia, ale Filipa NIE! “A taki był wyszczekany ostatnio” “Zasłużyłeś sobie na to”. Tego typu komentarze pojawiły się również na Facebooku Karoliny Korwin Piotrowskiej, która umieściła u siebie wpis Filipa...

East News
Newsy
"Fakt": "Filip Chajzer był w USA w podróży poślubnej z ukochaną"
Po otrzymaniu tragicznej wiadomości natychmiast wrócił.

W miniony czwartek doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginął syn Filipa Chajzera , Maks Chajzer. Dziennikarz przebywał w tym czasie w Stanach Zjednoczonych. Jak donosi "Fakt"  Chajzer wybrał się tam w podróż poślubną ze swoją ukochaną, dziennikarką TVP Info - Małgorzatą Walczak.   To miał być ich wymarzony miesiąc miodowy. Chajzer i dziennikarka TVP Info Małgorzata Walczak spotykają się już od blisko dwóch lat, ale dopiero teraz pobrali się w podwarszawskim Sochocinie - informuje tabloid. Uroczystość odbyła się w kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela, była utrzymana w dużej tajemnicy. Wybór małego miasteczka nie był przypadkowy, bo według naszych informacji stamtąd właśnie pochodzi rodzina panny młodej. Cichej ceremonii towarzyszyło również wesele, które odbyło się w jednej z pobliskich miejscowości. Niestety, gdy Chajzer i Walczak świętowali rozpoczęcie nowego etapu życia, spadła na nich tragiczna informacja o śmierci ukochanego synka dziennikarza. Para natychmiast wróciła z Ameryki.   Zobacz: Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner