Pogrzeb księcia Filipa zjednoczy rodzinę królewską? Początkowo takie opinie pojawiały się w zagranicznych mediach, jednak już dziś wiadomo, że królowa Elżbieta II zdecydowała się rozdzielić Williama i Harry’ego na pogrzebie ich dziadka, a osiągnięcie zgody wcale nie będzie łatwe. W końcu książę Sussex sam przyleciał do Wielkiej Brytanii, a Meghan razem z Archiem została w Los Angeles. Powodem miała być zaawansowana ciąża i zalecenia lekarzy! Teraz kiedy oczy niemal całego świata są zwrócone na rodzinę królewską i wydarzenia na zamku Windsor pojawiają się zaskakujące doniesienia na temat Markle. Według „Daily Mail” była księżna skomentowała pogrzeb Filipa. Co powiedziała?

Reklama

Meghan Markle znów szokuje! Teraz księżna miała skomentować pogrzeb ksiecia Filipa

W pogrzebie księcia Filipa weźmie udział zaledwie trzydziestu najbliższych członków rodziny królewskiej. W kondukcie żałobnym nie mogło zabraknąć Williama i Harry’ego, którzy podczas uroczystości nie są ustawieni obok siebie. Wygląda na to, że bracia jeszcze się nie pogodzili, a obecność Harry’ego elektryzuje opinię publiczną. Jak wiadomo podczas swojego pobytu w Londynie ma rozmawiać z członkami rodziny królewskiej na tematy, które razem z Meghan poruszyli w głośnym wywiadzie u Oprah.

Okazuje się, że nie tylko Harry chce się pogodzić z rodziną! "Daily Mail" ujawnia, że osoba z otoczenia Meghan zdradziła, że księżna też chce naprawić relacje z rodziną królewską:

Jest gotowa na przebaczenie - donosi źrodło bliskie księżnej dla "Daily Mail"

Wygląda na to, że Meghan jest gotowa zrobić dla Harry'ego naprawdę dużo i w obliczu dramatycznych wydarzeń związanych ze śmiercią księcia Filipa jest gotowa na przebaczenie!

Meghan powiedziała, że w tym trudnym czasie rodzina powinna być zjednoczona i odłożyć na bok spory. Mówiła, że tego właśnie chciałby książę Filip, więc ona zamierza teraz wybaczyć i iść do przodu, nie oglądając się na przeszłość. Najważniejsze jest dla niej wspieranie Harry'ego" - informuje źródło "Daily Mail".

Czy to oznacza, że po narodzinach córki w końću zdecyduje się odwiedzić królową Elżbietę?

Zobacz także: Księżna Kate znów doprowadza Meghan do łez! Pokazała zdjęcie, którym zakpiła z żony Harry'ego!?

Wygląda na to, że Meghan nie zdecydowała się przyjechać na pogrzeb, ale chętnie komentuje to wydarzenie tak ważne dal całej rodziny królewskiej.

East News

Meghan dla Harry'ego jest gotowa pogodzić się z rodziną królewską? W końcu Elżbieta II sama zapewniła, że rodzina jej wnuka jest ważna i kochana.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama