Party Stories
książę Harry i książę William
Newsy

Pogrzeb księcia Filipa. Królowa rozdzieliła Williama i Harry'ego! Dlaczego nie będą szli razem?

Królowa Elżbieta obawiała się skandalu na pogrzebie księcia Filipa? To właśnie ona rozdzieliła swoich wnuków.

Książę William i Harry pojawią się w wąskim gronie najbliższych członków rodziny królewskiej, którzy będą uczestniczyli w pogrzebie księcia Filipa. Do tej pory sugerowano, że bracia będą szli razem, ale teraz okazuje się, że zostali rozdzieleni i to przez samą… królową Elżbietę II. Skąd taka decyzja? Czy monarchini obawiała się skandalu na pogrzebie księcia Filipa?

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Królowa rozdzieliła Williama i Harry'ego! Bracia na pogrzebie księcia Filipa nie będą szli razem

W kondukcie żałobnym będzie szło dziewięciu członków rodziny królewskiej. Według informacji "Daily Mail" William i Harry pojawią się w trzecim rzędzie, a miedzy nimi pojawi się ich kuzyn Peter Phillips. W kaplicy św. Jerzego po wniesieniu trumny również zasiądą oddzielnie. To zaskakujący obrót wydarzeń i niektórzy krytykują taką decyzję, uważając, że tego dnia królowa powinna pokazać jedność rodziny. Do sprawy odniósł się rzecznik Pałacu Buckingham i powiedział: 

To jest pogrzeb, nie damy się wciągnąć w takie postrzeganie dramatu. Ustalenia zostały uzgodnione i odzwierciedlają życzenia Jej Królewskiej Mości.

Wygląda na to, że decyzja królowej jest przemyślana i może oznaczać, że relacje między braćmi nadal nie wyglądają dobrze. Ostatni raz William i Harry pojawili się publicznie razem w marcu 2020 roku z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, gdzie widać było, że stosunki między nimi są napięte. Teraz doszedł jeszcze głośny i kontrowersyjny wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey, kiedy książę Filip leżał w szpitalu. Wszystko wskazuje na to, że pojednanie nie będzie łatwe, choć wielu ekspertów podkreślało, że pojawienie się Harry'ego na pogrzebie dziadka może pomóc naprawić kontakty z rodziną. To jednak trudniejsze niż się wydawało, a udział w kondukcie żałobnym w czarnych garniturach może przywołać trudne wspomnienia z pogrzebu księżnej Diany! Wtedy William i Harry mieli zaledwie 15 i 13 lat. 

Dlaczego kuzyn ma rozdzielać Williama i Harry'ego na pogrzebie księcia Filipa?

Hugo Vickers, jeden z królewskich biografów twierdzi, że Peter Phillips czyli najstarszy wnuk księcia Filipa, celowo ma stanąć w kondukcie żałobnym między braćmi. Został on wybrany, ponieważ z oboma ma świetny kontakt i ma okazać im swoje wsparcie. 

Peter Philips był niesamowicie dobry w kontaktach z chłopcami, kiedy umarła Diana, więc myślę, że będzie to dla nich bardzo dobre. Czasami myślę, że kiedy ludzie zachowują się bardzo dobrze w miejscach publicznych, a myślę, że będą to robić, łatwiej im będzie zachowywać się lepiej w życiu prywatnym. Książę Filip i królowa przez całe życie byli rozjemcami, więc jestem pewien, że tego by chciał . - mówi wprost królewski biograf.

Wygląda na to, że królowa wszystko doskonale przemyślała!

Zobacz także: Pogrzeb księcia Filipa. Mąż królowej Elżbiety zostanie pochowany w trumnie z... wełny?

Książę Harry i książę filip
East News

Wygląda na to, że królowa wykazała się ostrożnością i rozdzieliła braci, którzy jak widać jeszcze nie wyjaśnili sobie wielu spraw. 

Książę Filip z królową Elżbietą na balkonie
EastNews

Królowa Elżbieta II i jej mąż książę Filip byli małżeństwem przez ponad 70 lat. 

Królowa Elżbieta II i książę Filip
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
William i Kate, Meghan i Harry w kościele w Londynie
East News
Newsy
Meghan i Harry oraz Kate i William w końcu się pogodzili! Zbliżyło ich to wydarzenie!

Nie jest tajemnicą, że relacje między Williamem i Kate oraz Harrym i Meghan były przez ostatnie miesiące bardzo napięte. Konflikt między braćmi zaczął się, gdy Harry poprosił Meghan o rękę, a William uznał, że jego brat pospieszył się z podjęciem tak ważnej decyzji. Harry miał żal do brata, że nie akceptuje w pełni jego związku, podczas gdy on zawsze kibicował jemu i księżnej Kate. Z kolei Meghan i Kate gorzej dogadują się od czasu ślubu aktorki i księcia w maju 2018 roku. Mówi się, że podczas przygotowań do uroczystości Meghan wprowadzała nerwową atmosferę i doprowadziła Kate do łez ! Te dwa wydarzenia sprawiły, że Harry i Meghan postanowili wyprowadzić się z pałacu Kensington, gdzie mieszka William i Kate. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że pary pogodziły się. Jak do tego doszło? Zobacz także:   Książę Harry nie jest prawdziwym ojcem Archiego?! "Był zdruzgotany". Szokujące doniesienia zagranicznej prasy Przełom w rodzinie królewskiej! Meghan i Harry oraz Kate i William pogodzili się Według brytyjskich mediów, Williama i Kate oraz Harry'ego i Meghan zbliżyły do siebie narodziny Archiego. William i Kate bardzo ucieszyli się z narodzin nowego członka rodziny królewskiej.  Oczywiście jestem podekscytowany, absolutnie zachwycony i nie mogę się doczekać, by zobaczyć ich w ciągu najbliższych kilku dni, kiedy sprawy się uspokoją... Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę powitać mojego brata w rodzicielskim społeczeństwie pozbawionym snu - powiedział książę William.  Królowa Elżbieta II zobaczyła swojego prawnuka dwa dni po narodzinach, ale William i Kate z odwiedzinami musieli poczekać aż tydzień. Wszystko z powodu ich licznych obowiązków. Jak podają brytyjskie media, książęca para zjawiła się w Frogmore House we wtorek, 14 maja....

Książę Harry i Książę William skłóceni
EastNews
Newsy
"Harry wściekł się, że brat go poucza" Między nim i Williamem jest naprawdę gorąco

Od kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, wiele się w niej zmieniło. Ponoć książę Harry przestał dogadywać się z księciem Wiliamem i jego żoną. Od wielu miesięcy między rodzeństwem panuje napięta atmosfera! Czy narodziny dziecka Harry'ego załagodzą sytuacją? Jak czytamy w "People" Kate i William nie są przychylnie nastawieni do związku Harry'ego, więc dziecko tego nie zmieni...  Kłótnia między Harrym i Williamem Książę Harry i Meghan Markle lada moment po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para radosną nowinę ogłosiła kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego. A co ciekawe, sam ślub również miał miejsce chwilę po ogłoszeniu zaręczyn pary. Ekspresowe tempo życia Amerykanki i księcia już dawno przestało wszystkich dziwić. Ale podobno w rodzinie królewskiej nieustannie z tego powodu dochodzi do kłótni. William ostrzegał Harry'ego, że sprawy idą za szybko. Harry wściekł się, że brat go poucza i obraził się na niego - mówi informator "People". Jak czytamy dalej, narodziny przyszłej księżniczki lub księcia mogą wcale nie poprawić sytuacji między braćmi. Według informatora gazety plotki o tym, że William i Kate są "nieprzyjemni" dla ukochanej brata są bardzo prawdopodobne. Co za tym idzie, jeśli stosunek następcy tronu i jego żony nie zmieni się, to między Harrym i Williamem może nie dojść do zgody. Według ekspertki od rodziny królewskiej i autorki "Harry i Meghan: Życie, Utrata i Miłość", Katie Nicholl dla Cosmopolitan.com relacje między braćmi poprawiają się, ale nigdy nie będą tak zażyłe jak wcześniej. Wszystko przez wyprowadzkę Meghan i Harry'ego z Pałacu. Będą ich dzielić nieduże jednak znaczące dla utrzymania więzów rodzinnych...

książę William, książę Harry pogodzili się?
East News
Newsy
Książę Harry opowiedział mediom o relacjach z bratem. Reakcja Williama? "Wściekł się"

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał dokument stworzony przez Toma Bradby'ego "Harry i Meghan: Afrykańska Podróż". Dziennikarz towarzyszył książęcej parze podczas jej pierwszej po narodzinach syna podróży po Afryce i miał okazje zadać jej wiele niewygodnych pytań. Spytał m.in. księcia Harry'ego jak naprawdę wyglądają jego relacje ze starszym bratem, bo nie jest żadną tajemnicą, że już od dawna mówi się o wielkim braterskim konflikcie, który miał być rzekomo spowodowany przez Meghan Markle - książę William odradzał bowiem bratu ślub z jego wybranką . Książę Harry nie zamierzał nic ukrywać przed kamerą i wyznał:  Jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, jak wiem, on zawsze będzie przy mnie. Bracia miewają dobre i złe dni - powiedział Harry. Książę Harry nie ukrywał również faktu, że z Williamem spotyka się coraz rzadziej, ale zapewnił jednocześnie, że jest to spowodowane brakiem czasu. Obaj bracia mają już swoje rodziny i to im chcą poświęcać jak najwięcej czasu. Jak na te słowa zareagował książę William? Nie był zadowolony! Reakcja księcia Williama na słowa Harry'ego Okazuje się, że Williamowi nie spodobał się wywiad Harry'ego. Jak donosi BBC, William przeżył słowa brata i nie krył swoich emocji. Wściekł się - powiedział informator BBC. Medialny informator uważa, że obecnie bracia nie są w stanie się zrozumieć - książę William ma już za sobą etap wrogiego nastawienia do prasy, natomiast Harry uważa, że skoro media zniszczyły jego matkę, to samo spotka jego żonę.  Najgorsze jest to, że historia się powtarza - najpierw media zrujnowały jego matkę i myśli, że teraz to samo będzie z jego...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner