Doda na pokazie Emil Stępień, Doda Emil Stępień, Doda Emil Stępień, Doda Doda wzięła ślub
Doda na pokazie
CUDO!
1/5
Doda na pokazie

 

Doda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym! W dzień po ogłoszeniu przez piosenkarkę ślubu z Emilem Stępniem, gwiazda zdecydowała się na pokazanie fanom również zdjęć z zaręczyn. Do tej pory Doda ukrywała fakt, że przyjęła oświadczyny swojego partnera. Również ślub pary był utrzymany w tajemnicy przed mediami. Teraz gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy. Na jej Instagramie można obejrzeć pamiątkowe fotki z zaręczyn, na których widać ogromny pierścionek zaręczynowy!

 

Zobacz też: "Niech wam będzie najlepiej!" - gwiazdy gratulują Dodzie ślubu! Zobacz najpiękniejsze wpisy z życzeniami

 

Zdjęcia pierścionka zaręczynowego Dody na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Historia miłości Dody i Emila Stępnia! Dlaczego ukrywali swój związek? Kim jest mąż artystki?

2/5
Emil Stępień, Doda
Instagram

 

Na fotografiach zaręczynowych widać Dodę, ubraną w elegancką czarną suknię, oraz Emila w czarnym garniturze. Para pozuje na plaży. Piosenkarka w opisie zdradziła, że zaręczyny odbyły się w hiszpańskiej  Marbelli, czyli w miejscu, w którym kilka miesięcy później para powiedziała sobie sakramentalne "tak". 

Tak bardzo się cieszę ,ze mogę Wam opowiedzieć moja historie ...zdjęcia z zaręczyn ☺️❤️2017 ...na plaży w Marbelli - napisała Doda.

Oznacza to, że gwiazda przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy, że jej partner poprosił ją o rękę. W dalszej części wpisu przybliżyła termin tego szczęśliwego dnia. Pokazała też z bliska pierścionek zaręczynowy. Robi wrażenie!

3/5
Emil Stępień, Doda
Instagram

- Poznajecie manicure z Opola? - zapytała Doda.

Może to oznaczać, że zaręczyny Dody i Emila Stępnia odbyły się tuż przed lub tuż po festiwalu w Opolu, a zatem w połowie września 2017 roku. Z okazji zaręczyn, wybranek Dody ofiarował swojej ukochanej przepiękny, ogromny pierścionek zaręczynowy z wielkim kamieniem - jak się można domyślać - brylantem, otoczonym mniejszymi brylancikami.

4/5
Emil Stępień, Doda
Instagram

Zakochanym serdecznie gratulujemy!

5/5
Doda wzięła ślub

Doda i Emil Stępień pobrali się 14 kwietnia 2018 roku w Hiszpanii. Para zdecydowała się na ślub kościelny. Uroczystość odbyła się z dala od fleszy fotoreporterów.