rodzinka.pl: Agata uwiedzie Ludwika?
Instagram

Wzruszony Adam Zdrójkowski po raz ostatni na planie "Rodzinki.pl"! Emocjonalne nagranie aktora

rodzinka.pl: Agata uwiedzie Ludwika?
Instagram

Adam Zdrójkowski nie ukrywał wielkich emocji komentując zakończenie "Rodzinki.pl"! Młody aktor  opublikował w sieci nagranie z planu serialu i przyznał, że przyjechał tam po tym, jak dowiedział się, że "Rodzinka.pl" zniknie z anteny. Wzruszony Adam Zrójkowski podziękował kolegom za współpracę i zwrócił się do swoich fanów, którzy wspierali go od samego początku jego przygody w "Rodzince.pl". 

Takich nas zapamiętajcie! Uśmiechniętych i zwariowanych!- napisał pod nagraniem na Instagramie.

Jak Adam Zdrójkowski skomentował koniec "Rodzinki.pl"? Musicie posłuchać tego nagrania!

Adam Zdrójkowski wspomina pracę na planie "Rodzinki.pl"

"Rodzinka.pl" zadebiutowała na antenie TVP na początku 2011 roku. Od tamtej chwili widzowie mogli zobaczyć 15 sezonów serialu o perypetiach Natalii, Ludwika, Tomka, Kuby i Kacpra Boskich. Serial w ekspresowym tempie stał się hitem, a jego gwiazdy zdobyły ogromną popularność. To właśnie dzięki roli w "Rodzince.pl" Adam Zdrójkowski stał się jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Teraz kiedy ogłoszono, że serial zniknie z anteny TVP Adam nie potrafił ukryć wzruszenia.

Nie sądziłem, że przyjdzie mi kiedykolwiek nagrać takie wideo, ale przyszło. Jak już wiecie, a może nie, spadła na nas informacja, trochę jak grom z jasnego nieba, o zakończeniu produkcji serialu "Rodzinka.pl". Musiałem tu na chwilę przyjechać. Z tego co się dowiedziałem, to już jutro nasza scenografia będzie rozebrana- mówi na nagraniu Adam Zdrójkowski. (...) Kochani chciałbym przede wszystkim podziękować Wam, osobom, które od 10 lat były z nami wspierały nas zawsze dobrym słowem- dodał łamiącym głosem. 

Przypominamy, że TVP wyemituje jeszcze ostatni 16. sezon "Rodzinki.pl" i dopiero wtedy serial zniknie z anteny. Zobaczcie wzruszające nagranie Adama Zdrójkowskiego!

Zobacz także: Oglądałaś wszystkie odcinki "Rodzinki.pl"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Adam Zdrójkowski komentuje zakończenie "Rodzinki.pl" (żeby zobaczyć nagranie kliknij na strzałkę po prawej stronie zdjęcia".

 

Aktor nie ukrywał wzruszenia komentując zakończenie "Rodzinki.pl".

Wzruszony Adam Zdrójkowski na planie "Rodzinki.pl"
Instagram

 

Więcej na temat Rodzinka.pl Adam Zdrójkowski
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52