George Michael, Fadi Fawaz
East News
Newsy

Mija miesiąc od śmierci George'a Michaela. Jakie są wyniki śledztwa? To było jednak samobójstwo?

Mija miesiąc od śmierci George'a Michaela. Jakie są wyniki śledztwa? To było jednak samobójstwo?

Minął dokładnie miesiąc od śmierci George'a Michaela (zmarł 25 grudnia w swoim domu), a nadal spekuluje się z jakiego powodu zmarł artysta. Do tej pory nie ustalono dokładnych przyczyn jego śmierci. Mimo, że wykluczone zostało zabójstwo, policja nadal bada, czy George nie popełnił samobójstwa. Jednak z brytyjskich gazeta "Mirror" poinformował, że wokalista mógł przedawkować seksnarkotyk!

 

Dobrze, że już się kończy... Tylu wielkich pożegnaliśmy w 2016 roku

George Michael przedawkował seksnarkotyk?

Z powodu śledztwa policji nadal nie odbył się pogrzeb artysty. Na razie wiadomo, że piosenkarz zmarł z powodu niewydolności serca, ale co doprowadziło do tego stanu? Odpowiedź na to pytanie jest zagadką. Za to każdego dnia wychodzą na jaw tajemnice George'a Michaela. Artysta zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, gazeta „Daily Mirror” zapytała o to byłego chłopaka George'a Michaela - Paula Staga, który przez 9 lat był także jego dilerem. Jego zdaniem przyczyną śmierci wokalisty był najprawdopodobniej „seksnarkotyk” - Liquid G.

Na pewno wziął narkotyki wieczór przed swoją śmiercią w Boże Narodzenie. George zawsze żył w szybkim tempie. Przewidywałem, że stanie się coś złego – powiedział Stag w rozmowie z gazetą.

Paul Stag udzielał już kilkakrotnie wypowiedzi w brytyjskich mediach opowiadając o tym, że George był uzależniony od narkotyków i seksu, wiele razy tracił przytomność z powodu substancji odurzających i przez 9 lat byli w ścisłym kontakcie z lekarzami z powodu narkotyków.

 

George miał zażyć seksnarkotyk - Liquid G to substancja, która zwiększa popęd seksualny, ale powoduje też halucynacje, utratę przytomności i śpiączkę. Spekuluje się o samobójstwie, ponieważ ostatni chłopak Michaela - Fadi zasugerował to w jednym ze swoich wpisów na Twitterze. Potem się z tego wycofał. 

A wy co sądzicie na ten temat? George przedawkował narkotyki i dlatego zmarł?

 

Zobacz także: Dlaczego nie ma pogrzebu George'a Michaela? Mijają blisko dwa tygodnie od jego śmierci... NOWE FAKTY

 

George Michael miał 53 lata, ostatnio rzadko pokazywał się publicznie. Na zdjęciu ze swoim ukochanym Fadim.

George Michael miał wielu kochanków

 

George Michael cierpiał podobno na depresję. 

george michael
East News

 

Nadal wszyscy czekają na informację kiedy odbędzie się pogrzeb artysty.

George Michael
Pinterest

Pogrzeb George'a Michaela
ONS/East News
Newsy
Trzy miesiące po śmierci George'a Michaela odbył się jego pogrzeb! Nie obyło się bez skandalu...
Trzy miesiące po śmierci George'a Michaela odbył się jego pogrzeb! Nie obyło się bez skandalu...

Ceremonia miała charakter prywatny

Fadi Fawaz w granatowej koszuli
Newsy
Jest przybliżona data pogrzebu George'a Michaela. Jego ukochany będzie mieć zakaz wstępu! Dlaczego?
Jest przybliżona data pogrzebu George'a Michaela. Jego ukochany będzie mieć zakaz wstępu! Dlaczego?

George Michael zmarł 25 grudnia z powodu niewydolności serca. Ale nadal policja prowadzi postępowanie w sprawie jego śmierci - właśnie  dlatego jeszcze nie pochowano gwiazdora. Ale znana jest już przybliżona data.   Kiedy pogrzeb George’a Michaela? George Michael zostanie pochowany po zakończeniu testów toksykologicznych, które potrwają do końca lutego. Artysta zostanie skremowany  W swoim ulubionym czarnym garniturze, z zegarkiem Cartiera na ręku - jak zdradził jego kuzyn Andros Georgiou. Wszystko się przedłuża z powodu wyjaśnienia dokładnych przyczyn jego śmierci. Niedawno badano, czy George nie zmarł z powodu seksnarkotyku, od którego podobno był uzależniony. Teraz wychodzą na jaw animozje między rodziną gwiazdora a jego chłopakiem.    Chłopak George’a Michaela - Fadi Fawaz - znalazł go w jego łożku. Okazuje się, że przez dłuższy czas spał w samochodzie pod jego domem zanim do niego wszedł. A jak donosi „Daily Mail” Fadi Fawaz wezwał pomoc po godzinie jak znalazł go martwego.  Wyciekł zapis rozmowy Fadiego z pogotowiem. - Jest zimny i siny. On nie żyje. Przez ostatnią godzinę próbowałem go reanimować. To nic nie dało. Umarł.. - miał powiedzieć dyżurnemu Fadi Fawaz. Kuzyn George’a, Andros Georgiou w wywiadzie dla BBC zasugerował, że Fawaz mógł dostarczyć narkotyki dla George'a Michaela, a te mogły go zabić. Fadi nie był tak naprawdę jego chłopakiem.  Rodzina go nienawidzi. Niech Bóg mu pomoże, jeśli odważy się pokazać na tym pogrzebie  - grzmi Andros w rozmowie z  The Sun. Cała rodzina gwiazdora nie uważa Fadiego za chłopaka zmarłego gwiazdora. Są zdania, że przez lata wykorzystywał i wpędził George’a Michaela w uzależnienie, dlatego też rodzina zabroniła mu przychodzić na jego pogrzeb.    Zobacz także:  Dwie największe miłości...

George Michael, Fadi Fawaz
East News
Newsy
NOWE FAKTY w sprawie śmierci George'a Michaela. Znalazł go jego partner! "Nigdy nie przestanę za Tobą tęsknić"
Poruszający wpis partnera muzyka!

Pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci George'a Michaela . Artysta zmarł w Boże Narodzenie w wyniku niewydolności serca. Miał 53 lata.   W jego domu znalazł go partner, Fadi Fawaz. Na jego Twitterze pojawił się poruszając wpis, w którym poinformował on o zdarzeniu.   Zobacz też:  Niesamowity sekret George'a Michaela. Nie mówił o tym otwarcie za życia, wszystko wyszło po jego śmierci   George Michael nie żyje. W jego domu znalazł go partner Tego Bożego Narodzenia nigdy nie zapomnę, gdy znalazłem swojego partnera, który spokojnie zmarł w swoim łóżku. Nigdy nie przestanę za Tobą tęsknić - napisał Fadi Fawaz na swoim profilu.  George Michael i Fadi Fawaz, stylista fryzur gwiazd, byli partnerami od 2009 roku. Fawaz wspierał piosenkarza w trudnych chwilach w jego walce z uzależnieniami oraz problemami zdrowotnymi. Informacja o śmierci gwiazdora muzyki wstrząsnęła światem. W internecie pojawia się mnóstwo pożegnalnych wpisów, również od polskich gwiazd. Wszyscy podkreślają, że piosenkarz odszedł przedwcześnie, a jego śmierć jest wielką stratą dla świata show-biznesu.   Polecamy:  Na koncertach dawał z siebie wszystko. Zobacz jeden z ostatnich koncertów George'a Michaela​ Przeczytaj jeszcze:  Na co zmarł George Michael? Długoletni menedżer artysty zdradza, jaka jest prawda SZCZEGÓŁY​ Inne informacje:  To był fatalny rok dla świata muzyki. Wczoraj pożegnaliśmy kolejnego mistrza - George'a Michaela​   Fadi Fawaz znalazł George'a Michaela martwego w jego domu. Napisał o tym na Twitterze. George Michale i Fadi Fawaz byli partnerami od 2009 roku. Często pokazywali się razem. George Michael zmarł w Boże Narodzenie  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner