Magdalena Boczarska w białej sukience, Piotr Woźniak-Starak w czarnej marynarce
East News

"Kochał uszczęśliwiać ludzi" Wzruszające wspomnienie o Piotrze Woźniaku-Staraku w "Uwadze! TVN"

Magdalena Boczarska w białej sukience, Piotr Woźniak-Starak w czarnej marynarce
East News

29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. W uroczystości wzięli udział najbliżsi zmarłego producenta filmowego, jego rodzice, siostra, brat i ukochana żona. Na mszy pojawiły się prawdziwe tłumy przyjaciół, znajomych i mieszkańców Konstancina, którzy przyszli pożegnać Piotra Woźniaka-Staraka.

W dniu wzruszającej ceremonii władze TVN postanowiły uczcić pamięć męża Agnieszki Woźniak-Starak. W programie "Uwaga! TVN" gwiazdy wspominały zmarłego producenta filmowego. 

Gwiazdy wspominają Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku w niedzielę 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Producent filmowy wypadł za burtę po niebezpiecznym manewrze motorówki. Służby ratunkowe szukały go przez kilka dni. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione.

Po kilku dniach od tamtych wydarzeń jego bliscy wzięli udział w mszy pożegnalnej. W czasie, kiedy w Konstancinie-Jeziornej trwała msza żałobna, w programie "Uwaga! TVN" wyemitowano piękne wspomnienie o Piotrze Woźniaku-Staraku. Magdalena Boczarska współpracowała razem z Piotrem na planie głośnego filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Jak wspomina współpracę z producentem filmowym?

Ekipa bardzo go kochała. Wszyscy darzyli go ogromnym szacunkiem. Był nieprawdopodobnym wizjonerem i chyba najlepszą osobą, jaką w życiu spotkałam. Kochał uszczęśliwiać ludzi, kochał spełniać ich marzenia  - mówiła Magdalena Boczarska. 

Piotra Woźniaka-Staraka wspominał również Tomasz Kot, który współpracował z nim na planie hitowego filmu "Bogowie". 

Cieszył się jak dziecko. Powiedział kiedyś taką genialną rzecz: "Teraz jest czas zabawy, ale bawimy się dopiero, kiedy mamy nowy cel na horyzoncie"- wspominał Tomasz Kot. 

Rafał Zawierucha z kolei przyznał, że miał wystąpić w nowym filmie Piotra Woźniaka-Staraka.

Wielka rozpacz, niewyobrażalna strata dla mnie, tym bardziej, że mieliśmy robić  też następny film, jego debiut reżyserski. Zaproponował mi rolę - zdradził w programie "Uwaga! TVN". Szkoda, że takie zakończenie napisał ktoś na górze, ale wierzę w to, że On będzie z nami, że będzie na tej drodze filmowej wspierał nas wszystkich filmowców - dodał aktor. 

W piątek 30 sierpnia odbędzie się drugi dzień uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka. Bliscy pochowają go na Mazurach.

Zobacz także: Bliscy i przyjaciele uczcili pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Tłumy na mszy żałobnej

Magdalena Boczarska wspominała Piotra Woźniaka-Staraka

Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka Staraka

W programie "Uwaga! TVN" gwiazdy opowiadały o zmarłym producencie filmowym

Tomasz Kot na Festiwalu w Gdyni w 2018 roku
East News

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40