Finał "Hotelu Paradise" - Chris, Marietta, Blondino i Martyna
Grzegorz Piekarski

Wraca "Hotel Paradise"! Nowe odcinki programu już od przyszłego tygodnia

Finał "Hotelu Paradise" - Chris, Marietta, Blondino i Martyna
Grzegorz Piekarski

Fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów programu "Hotel Paradise"! Po wielkim sukcesie pierwszej edycji miłosnego show, stacja TVN7 przygotowała niespodziankę dla fanów formatu. Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia widzowie zobaczą jak potoczyły się losy uczestników programu po powrocie do Polski, w specjalnym programie „Hotel Paradise – Powrót z Raju”. Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: O którym programie mowa - "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się w naszym quize!

Już w najbliższy wtorek zobaczymy jak potoczyły się losy uczestników programu "Hotel Paradise"!

Pierwsza edycja programu "Hotel Paradise" okazała się być wielkim hitem stacji TVN7! Show zyskało wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny sezon. "Hotel Paradise 2" miał mieć swoją premierę tuż po zakończeniu pierwszej odsłony programu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa stacja zmieniła  plany i drugą edycję zobaczymy dopiero po wakacjach.

Jednak fani mogą już szykować się na kolejną dawkę emocji, bowiem stacja zadecydowała, że będzie kontynuować wątki bohaterów pierwszej edycji w programie "Hotel Paradise - Powrót z Raju"! Show będzie realizowane online, z domów uczestników.

Co będziemy mogli zobaczyć programie? Odpowiedź na to pytanie znaleźliśmy na stronie Biura Prasowego TVN Discovery Polska.

Jak wygląda ich życie po powrocie do Polski? [...] Jak potoczyły się losy pozostałych uczestników? Czy są sprawy, które działy się w Hotelu Paradise, a wciąż nie zostały załatwione?  Na te i wiele innych pytań widzowie poznają odpowiedzi już od 28 kwietnia w programie „Hotel Paradise – Powrót z Raju”. W 12 odcinkach specjalnych pojawią się najlepsze i najbardziej emocjonujące momenty całego sezonu, a sami mieszkańcy Hotelu będą mieli okazję się do nich odnieść i skomentować. Podobnie jak na Bali, także tutaj nie zabraknie spotkań przy Puszcze Pandory, jak również ciekawych zadań oraz wyzwań. Całość zostanie zrealizowana online z domów naszych uczestników - czytamy na stronie Biura Prasowego TVN Discovery Polska.

My już nie możemy się doczekać, aż znowu zobaczymy wspaniałych uczestników i poznamy ich losy po udziale w programie i życiu na Bali! Będziecie oglądać "Hotel Paradise - Powrót z Raju?" 

Finał "Hotelu Paradise" - uczestnicy
Grzegorz Piekarski

 

W programie nie zabraknie na pewno zwycięzców pierwszej edycji - Marietty i Chrisa!

Chris i Marietta o randkach po programie
Grzegorz Piekarski/TVN

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58