Karolina Pisarek może pochwalić się idealną figurą i pięknymi długimi nogami. Nic więc dziwnego, że często wybiera odważne kreacje, które podkreślają wszystkie jej atuty. Jednak tym razem zdaniem części fanów gwiazda nieco przesadziła. Powód? Jak czytamy w komentarzach pod postem modelki, internauci twierdzą, że jej kreacja na wesele znajomych była nieadekwatna do okazji. Dlaczego? Zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: Karolina Pisarek w najmodniejszych jeansach sezonu. Ten fason królował na większości wiosennych pokazów

Karolina Pisarek w odważnej kreacji na wesele. Internauci krytykują

Karolina Pisarek to jedna z najbardziej zapracowanych polskich modelek. Gwiazda, która swoją karierę rozpoczęła dzięki udziałowi w "Top model", dziś absolutnie nie narzeka na brak pracy. Co chwila dowiadujemy się o jej nowych sukcesach i projektach, które realizuje nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Modelka doskonale wykorzystała swoje przysłowiowe "5 minut" po udziale w programie telewizyjnym i na dobre zagościła w show biznesie.

Pomimo wielu obowiązków, Karolina Pisarek jednak nie zapomina o swoich najbliższych. Ostatnio pochwaliła się, że idzie na wesele do znajomych i nagrała filmik, na którym widzimy jak przygotowuje się do tego wydarzenia. Piękny makijaż, buty i... odważna, czerwona sukienka! Zobaczcie sami.

Instagram/Karolina Pisarek

Zobacz także: Modne adidasy na wiosnę 2021. Karolina Pisarek z "Top Model" wybrała hitowy model z wyprzedaży za 100 złotych

Zobacz także

I właśnie kreacja gwiazdy wzbudziła emocje wśród fanów! Niektórzy internauci zarzucili Karolinie Pisarek, że taka sukienka zupełnie nie pasuje na wesele, bo jest zbyt odważna i wyzywająca.

- maga krótka ta sukienka a szkoda i z tym dekoltem na ślub moim zdaniem przesada ale to tylko moje zdanie ????

- Piękna, ale niestety strój nieadekwatny do uroczystości.

- Ta sukienka plus te wyzywajace miny wcale nie kojarzą mi się z weselem ???? - piszą fani.

Instagram/Karolina Pisarek

Jednak pozostali internauci zostawili mnóstwo komplementów pięknej gwieździe i nie mają żadnych zastrzeżeń do jej weselnej kreacji.

- Obawiam się, że panna młoda będzie zazdrosna ????

- Pięknie wyglądasz ❤️❤️❤️

- Bomba!

- Cudowna najpiękniejsza ♥️ - piszą pozostali.

A Wy, co sądzicie na ten temat?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama