Apoloniusz i Izabela Tajnerowie z synem Apoloniusz i Izabela Tajnerowie z synem Apoloniusz Tajner z wózkiem dla syna Apoloniusz Tajner z wózkiem dla syna Apoloniusz Tajner z wózkiem dla syna
Apoloniusz i Izabela Tajnerowie z synem

Izabela Podolec-Tajner i Apoloniusz Tajner we wrześniu tego roku zostali rodzicami. Fakt, że ich synek Leopold Apoloniusz jest już na świecie, ukrywali przed światem ponad miesiąc. Teraz jednak dzielą się swoją radością - w niedzielę pojawili się z chłopcem w studiu "Dzień Dobry TVN"! Mały Leo towarzyszył rodzicom podczas wywiadu, następnie - podczas pozowania do zdjęć. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jaki wózek dla dziecka wybrali szczęśliwi rodzice! Ile kosztuje?

Zobacz także: Izabela i Apoloniusz Tajner po raz pierwszy pokazali syna! Zdradzili, jakim dzieckiem jest Leopold...

1/5
Apoloniusz i Izabela Tajnerowie z synem

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner doskonale wiedzą, jak wielkie zainteresowanie wzbudza ich związek, a teraz maleństwo! W "Dzień Dobry TVN" zdradzili, jak wyglądały narodziny Leopolda Apoloniusza (pierwsze imię po dziadku prezesa PZN, a drugie - po tacie). Okazuje się, że mały Leo jest ruchliwym chłopcem, który nie daje pospać rodzicom:

Jest spokojny między ludźmi, w domu nie daje pospać, mamy dziecko bardzo absorbujące, wymagające, ale może i dobrze - powiedziała Izabela Podolec.

2/5
Apoloniusz i Izabela Tajnerowie z synem

Jak więc z nowymi obowiązkami radzi sobie 65-letni Apoloniusz Tajner? Prezes Polskiego Związku Narciarskiego wciąż sporo pracuje... Pojawienie się Leopolda na świecie dodało mu jednak energii!

Tak się czuję, jakby ktoś mi podłączył bateryjkę. Jest inaczej. Czasami może jest bardzo absorbujący (Leopold - przyp. redakcji), i w dzień, i w nocy.

Tajner zdradził również, że w nocy do małego stają po równo! 

3/5
Apoloniusz Tajner z wózkiem dla syna

Widać, że Apoloniusz Tajner ma dużo siły! Z wózkiem, pod studiem "Dzień Dobry TVN", radził sobie sam. Co to za model? 

4/5
Apoloniusz Tajner z wózkiem dla syna

Para zdecydowała się na wózek wielofunkcyjny 3w1 marki ANEX w kolorze szaro niebieskim. Jego koszt to około 3 tysięcy złotych w zależności od dodatkowego wyposażenia. Drogo?

 

5/5
Apoloniusz Tajner z wózkiem dla syna

W wywiadzie Tajner zdradził również, że wraz z żoną kupili mieszkanie w Wesołej. Czy to oznacza, że przeprowadzą się z Krakowa do Warszawy?

Kupiliśmy mieszkanie w Wesołej, ale nie przenosimy się, będziemy tak dzielić między Warszawę a Kraków. Tutaj ja często bywam, moje obowiązki powodują, że ja tu muszę być, zawsze te hotele, a to nam ułatwi sprawę. Możemy wspólnie przebywać trochę tu, trochę w Krakowie. Zobaczymy, czekamy, jak ułoży nam to życie.

Całej rodzinie życzymy dużo radości!

 

Więcej na temat Apoloniusz Tajner