Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News
Newsy

William i Harry przełamali lody? „To moment po pogrzebie, z którego najbardziej ucieszyłby się książę Filip”

Po pogrzebie dziadka William i Harry szli razem i rozmawiali, pierwszy raz publicznie od roku. Nie wyglądali na zdenerwowanych, wręcz przeciwnie. Czyżby niedawne urazy poszły w niepamięć?

Brytyjskie media już twierdzą, że rozmowa między zwaśnionymi braćmi - księciem Williamem i księciem Harry'm - jest najbardziej znaczącym akcentem po uroczystościach pogrzebowych ich dziadka, księcia Filipa. Po pogrzebie bracia szli razem, w bliskiej odległości, rozmawiając ze sobą. Pierwszy raz publicznie od roku. Co ważne - jak podkreślają portale na Wyspach - wyglądali na odprężonych. Czyżby niedawne urazy poszły w niepamięć?

Zobacz także: Książę Harry we wzruszających słowach żegna księcia Filipa. Wspomniał o Archiem i nienarodzonej jeszcze córce

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Rozmowa Harry'ego i Williama, czyżby koniec kryzysu?

Po ostatnim głośnym wywiadzie Harry’ego i Megnan u Oprah Winfrey doszło do jednego z największych kryzysów w rodzinie królewskiej od dziesięcioleci. Książęca para, która zdecydowała się odejść od rodziny i zamieszkać w USA, szczerze opowiedziała o swoich odczuciach i tym, co przeżyli wspólnie w ostatnich latach. Padło wiele gorzkich słów - łącznie z sugestiami o rasiźmie w Pałacu, czy braku pomocy dla księżnej Meghan, gdy bardzo tego potrzebowała.

Stosunki rodzinne po wywiadzie uległy ochłodzeniu, a nawet zamrożeniu. William skomentował wtedy krótko zarzuty - Nie, nie jesteśmy rasistowską rodziną. Jednak śmierć ukochanego dziadka braci, który był dla nich oparciem po śmierci mamy - Lady Diany - znów ich połączyła. 

Choć w orszaku za trumną dziadka, przed wejściem do kaplicy św. Jerzego, nie szli obok siebie, to po uroczystości byli już razem. Na zdjęciach widać było, że Harry dogonił brata i szwagierkę i chwilę szli razem. Rozmawiał z Kate w czasie gdy William zdejmował maskę. Potem księżna odeszła, zostawiając braci samych. 

Rozmawiając po nabożeństwie, książę William i książę Harry wydawali się wczoraj sygnalizować przynajmniej chwilową odwilż w mroźnych stosunkach między nimi. Minął ponad rok, odkąd ostatni raz widziano ich razem publicznie - podkreśla „Daily Mail”.

Jak twierdzi gazeta, być może był to moment, który najbardziej uszczęśliwiłby ich zmarłego dziadka, księcia Filipa. Obaj byli dla niego bardzo ważni. Rozmowa to na pewno dobry sygnał dla całej rodziny.

Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News
Newsy
Meghan Markle i książę Harry nie mogli wyjechać w podróż poślubną przez... księcia Williama?
Meghan Markle i książę Harry nie mogli wyjechać w podróż poślubną przez... księcia Williama?

O spięciach między Meghan Markle , księciem Harrym a księżną Kate i księciem Williamem mówi się od dawna. Jak dotąd zdecydowanie więcej pisano o niechęci, jaką żywią do siebie księżne - Meghan i Kate. Według tych doniesień, obie się nie znoszą i nieustannie kłócą. Szybko jednak się okazało, że nie ma w tym wiele prawdy, a konflikt może leżeć po stronie braci - księcia Harry'ego i księcia Williama! Choć trudno w to uwierzyć, mają oni ze sobą słaby kontakt i wolą się unikać. Do tego za kulisami mówi się, że książę Harry chciałby zająć miejsce Williama ! Być może dotarły już do niego te plotki, bo jak się okazuje... zepsuł miesiąc miodowy Meghan i Harry'ego.  Co z miesiącem miodowym Meghan i Harry'ego Tuż po wyjątkowym ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle książę Karol obchodził swoje 70. urodziny. Oczywiście to ważna uroczystość, jednak można podejrzewać, że książę nie miałby żalu do swojego młodszego syna, gdyby ten wybrał wyjazd w podróż poślubną ze swoją żoną. Do podróży jednak nie doszło i to nie ze względu na Karola czy decyzję Harry'ego, a przez... Williama. Książę William uznał ponoć, że ma dość wykonywania wszystkich obowiązków i część z nich musi przejść książę Harry. Właśnie dlatego książęca para od razu po ślubie rzuciła się w wir pracy, o czym można dowiedzieć się z dokumentu "Harry i Meghan: Pierwsze 100 dni".  Myślę, że powodem, dla którego biedna Meghan poszła od razu do pracy w pełnym wymiarze godzin, jest to, że Harry musiał wziąć na siebie trochę obowiązków. Książę William był zmęczony wykonywaniem całej roboty – powiedziała dziennikarka Helen Kiran-Taylor. Parze na szczęście udało się wyjechać w innym terminie w...

książę William, książę Harry
East News
Newsy
Książę Harry pierwszy raz skomentował swój konflikt z bratem! Wszystko stało się już jasne
Książę Harry pierwszy raz skomentował swój konflikt z bratem! Wszystko stało się już jasne

Od dawna mówi się o konflikcie między księciem Harrym a księciem Williamem . Bracia podobno są poważnie skłóceni, a wszystko zaczęło się od momentu, gdy książę Harry zdecydował się poślubić Meghan Markle. Do tej pory jednak książę Harry i książę William nigdy nie odnieśli się do medialnych doniesień, aż w końcu mąż Meghan zdecydował się przerwać milczenie i zareagował na plotki. Po raz pierwszy skomentował swój konflikt z bratem. Zobaczcie poniżej, co powiedział!  Książę Harry o konflikcie z Williamem Książę Harry zdecydował się opowiedzieć o swojej relacji z bratem w rozmowie z Tomem Bradbym, który zrealizował film dokumentalny o afrykańskiej podróży księcia i jego żony "Harry i Meghan: Afrykańska Podróż". Tom Bradby zapytał Harry'ego, czy to prawda, że nie rozmawia obecnie ze swoim bratem. Odpowiedź księcia nie pozostawia złudzeń.  Jesteśmy braćmi, zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością kroczymy różnymi ścieżkami, ale zawsze będę przy nim i, jak wiem, on zawsze będzie przy mnie. Bracia miewają dobre i złe dni - powiedział Harry. Książę nie ukrywał również faktu, że z Williamem spotyka się coraz rzadziej, ale od razu wyjaśnił, że wynika to z braku czasu. Obaj bracia mają teraz swoje rodziny i to im chcą poświęcać jak najwięcej czasu. Nie wiadomo wciąż jednak, czy Harry rzeczywiście obraził się na brata, gdy ten próbował odwieść go od szybkiego ślubu z Meghan. Jak się teraz okazuje, troska Williama wynikała z... rady jego mamy, księżnej Diany! To właśnie Diana za życia radziła Williamowi, by wziął ślub z osobą, którą zna i z którą się przyjaźni. Z pewnością podejście Diany wynikało z jej nieszczęśliwego i szybko zawartego małżeństwa z księciem Karolem. Książę Harry nie posłuchał jednak...

Książę Harry i Książę William skłóceni
EastNews
Newsy
"Harry wściekł się, że brat go poucza" Między nim i Williamem jest naprawdę gorąco
"Harry wściekł się, że brat go poucza" Między nim i Williamem jest naprawdę gorąco

Od kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, wiele się w niej zmieniło. Ponoć książę Harry przestał dogadywać się z księciem Wiliamem i jego żoną. Od wielu miesięcy między rodzeństwem panuje napięta atmosfera! Czy narodziny dziecka Harry'ego załagodzą sytuacją? Jak czytamy w "People" Kate i William nie są przychylnie nastawieni do związku Harry'ego, więc dziecko tego nie zmieni...  Kłótnia między Harrym i Williamem Książę Harry i Meghan Markle lada moment po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para radosną nowinę ogłosiła kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego. A co ciekawe, sam ślub również miał miejsce chwilę po ogłoszeniu zaręczyn pary. Ekspresowe tempo życia Amerykanki i księcia już dawno przestało wszystkich dziwić. Ale podobno w rodzinie królewskiej nieustannie z tego powodu dochodzi do kłótni. William ostrzegał Harry'ego, że sprawy idą za szybko. Harry wściekł się, że brat go poucza i obraził się na niego - mówi informator "People". Jak czytamy dalej, narodziny przyszłej księżniczki lub księcia mogą wcale nie poprawić sytuacji między braćmi. Według informatora gazety plotki o tym, że William i Kate są "nieprzyjemni" dla ukochanej brata są bardzo prawdopodobne. Co za tym idzie, jeśli stosunek następcy tronu i jego żony nie zmieni się, to między Harrym i Williamem może nie dojść do zgody. Według ekspertki od rodziny królewskiej i autorki "Harry i Meghan: Życie, Utrata i Miłość", Katie Nicholl dla Cosmopolitan.com relacje między braćmi poprawiają się, ale nigdy nie będą tak zażyłe jak wcześniej. Wszystko przez wyprowadzkę Meghan i Harry'ego z Pałacu. Będą ich dzielić nieduże jednak znaczące dla utrzymania więzów rodzinnych...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner