Party Stories
Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News
Newsy

Pogrzeb dziadka połączył braci - książę Harry, William i Kate tuż po uroczystości mieli okazję na rozmowę

Jednym z najpilniej obserwowanych spotkań podczas pogrzebu było spotkanie braci - Williama i Harry'ego. Synowie Karola mieli wiele tematów do rozmowy.

Na Zamku Windsor odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłego w ostatni poniedziałek księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II. Wzięła w nich udział najbliższa rodzina zmarłego - oprócz samej monarchini również dzieci królewskiej pary - książę Karol, księżniczka Anna, księżę Edward i książę Andrzej, a także ich małżonkowie, dzieci oraz kilka spokrewnionych osób - w sumie 30 osób. Jednym z najpilniej obserwowanych spotkań było spotkanie braci - Williama i Harry'ego. Synowie Karola mieli z pewnością wiele tematów do rozmowy.

Zobacz także: Książę Harry we wzruszających słowach żegna księcia Filipa. Wspomniał o Archiem i nienarodzonej jeszcze córce 

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Rozmowa Harry'ego z Williamem i Kate

Kamery uchwyciły jak tuż po nabożeństwie żałobnym Harry rozmawiał tak z Williamem, jak i jego żoną.

Czy poruszyli wzbudzający najwięcej kontrowersji temat? Po opuszczeniu rodziny królewskiej i przeprowadzce za ocean Harry i jego żona Meghan (ciężarna księżna została w USA i nie przyjechała na uroczystości) udzielili głośnego wywiadu gwieździe amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey. Padło tam wiele gorzkich słów pod adresem rodziny królweskiej. Pojawiły się sugestie o rasiźmie w Pałacu, a także o poważnych kłopotach księżnej i braku pomocy ze strony innych osób w rodzinie królewskiej.

Czy o tym rozmawiali Harry z Williamem i Kate?

Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News

 

Pogrzeb ukochanego dziadka - księcia Filipa, który był dla obu oparciem po tragicznej śmierci ich mamy, księżnej Diany, był z pewnością dobrym momentem na rodzinne pojednanie. Czy rzeczywiście do niego dojdzie?

Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News

 

Dla Harry'ego to musi być szczególnie trudny okres. Poza stratą dziadka ma też do odbycia kilka naprawdę trudnych rozmów z członkami rodziny.

Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
księżna Meghan, Archie, książę Harry
EastNews
Newsy
Wiemy, kiedy odbędzie się chrzest Archiego! Meghan i Harry podjęli zaskakującą decyzję w sprawie uroczystości

Już w najbliższy weekend odbędzie się chrzest pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego! Syn książęcej pary przyszedł na świat 6 maja br. Dwa dni później szczęśliwi rodzice pokazali światu małego Archiego. To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa - Meghan mówiła przed kamerami.  Od chwili narodzin chłopca Meghan i książę Harry bardzo rzadko pokazywali się publicznie, dlatego teraz wszyscy z niecierpliwością czekali na chrzciny chłopca - wtedy moglibyśmy zobaczyć syna księcia Harry'ego. Niestety, teraz zagraniczne media donoszą, że Harry i Meghan zdecydowali, że uroczystość będzie miała charakter prywatny! Co to oznacza? Że media nie zostaną zaproszone na chrzest Archiego! Meghan i Harry nie chcą być jak Kate i William Chrzciny dzieci księżnej Kate i księcia Williama zawsze miały charakter oficjalny, a zdjęcia królewskiej rodziny szybko obiegały media na całym świecie. Niestety, w przypadku dziecka Meghan i Harry'ego będzie zupełnie inaczej! Jak informują zagraniczne media, chrzciny Archiego są zaplanowane na najbliższy weekend i nie pojawią się na nich dziennikarze. Uroczystość ma się odbyć w kaplicy na zamku w Windsorze, gdzie Meghan i Harry brali ślub i gdzie w przeszłości został ochrzczony książę Harry. W uroczystości wezmą udział jedynie najbliżsi książęcej pary - wciąż nie wiadomo, kogo Meghan i Harry wybrali na rodziców chrzestnych Archiego. Wiadomo jednak, że na chrzcinach zabraknie królowej Elżbiety! Królowa w tym terminie ma inne zobowiązania, ale to nie pierwszy raz, kiedy monarchini nie pojawi się na chrzcie członka rodziny królewskiej - tak też było podczas chrzcin najmłodszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama.  Niestety, Meghan i Harry podjęli...

Książę Harry i Książę William skłóceni
EastNews
Newsy
"Harry wściekł się, że brat go poucza" Między nim i Williamem jest naprawdę gorąco

Od kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, wiele się w niej zmieniło. Ponoć książę Harry przestał dogadywać się z księciem Wiliamem i jego żoną. Od wielu miesięcy między rodzeństwem panuje napięta atmosfera! Czy narodziny dziecka Harry'ego załagodzą sytuacją? Jak czytamy w "People" Kate i William nie są przychylnie nastawieni do związku Harry'ego, więc dziecko tego nie zmieni...  Kłótnia między Harrym i Williamem Książę Harry i Meghan Markle lada moment po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para radosną nowinę ogłosiła kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego. A co ciekawe, sam ślub również miał miejsce chwilę po ogłoszeniu zaręczyn pary. Ekspresowe tempo życia Amerykanki i księcia już dawno przestało wszystkich dziwić. Ale podobno w rodzinie królewskiej nieustannie z tego powodu dochodzi do kłótni. William ostrzegał Harry'ego, że sprawy idą za szybko. Harry wściekł się, że brat go poucza i obraził się na niego - mówi informator "People". Jak czytamy dalej, narodziny przyszłej księżniczki lub księcia mogą wcale nie poprawić sytuacji między braćmi. Według informatora gazety plotki o tym, że William i Kate są "nieprzyjemni" dla ukochanej brata są bardzo prawdopodobne. Co za tym idzie, jeśli stosunek następcy tronu i jego żony nie zmieni się, to między Harrym i Williamem może nie dojść do zgody. Według ekspertki od rodziny królewskiej i autorki "Harry i Meghan: Życie, Utrata i Miłość", Katie Nicholl dla Cosmopolitan.com relacje między braćmi poprawiają się, ale nigdy nie będą tak zażyłe jak wcześniej. Wszystko przez wyprowadzkę Meghan i Harry'ego z Pałacu. Będą ich dzielić nieduże jednak znaczące dla utrzymania więzów rodzinnych...

William i Kate, Meghan i Harry w kościele w Londynie
East News
Newsy
Meghan i Harry oraz Kate i William w końcu się pogodzili! Zbliżyło ich to wydarzenie!

Nie jest tajemnicą, że relacje między Williamem i Kate oraz Harrym i Meghan były przez ostatnie miesiące bardzo napięte. Konflikt między braćmi zaczął się, gdy Harry poprosił Meghan o rękę, a William uznał, że jego brat pospieszył się z podjęciem tak ważnej decyzji. Harry miał żal do brata, że nie akceptuje w pełni jego związku, podczas gdy on zawsze kibicował jemu i księżnej Kate. Z kolei Meghan i Kate gorzej dogadują się od czasu ślubu aktorki i księcia w maju 2018 roku. Mówi się, że podczas przygotowań do uroczystości Meghan wprowadzała nerwową atmosferę i doprowadziła Kate do łez ! Te dwa wydarzenia sprawiły, że Harry i Meghan postanowili wyprowadzić się z pałacu Kensington, gdzie mieszka William i Kate. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że pary pogodziły się. Jak do tego doszło? Zobacz także:   Książę Harry nie jest prawdziwym ojcem Archiego?! "Był zdruzgotany". Szokujące doniesienia zagranicznej prasy Przełom w rodzinie królewskiej! Meghan i Harry oraz Kate i William pogodzili się Według brytyjskich mediów, Williama i Kate oraz Harry'ego i Meghan zbliżyły do siebie narodziny Archiego. William i Kate bardzo ucieszyli się z narodzin nowego członka rodziny królewskiej.  Oczywiście jestem podekscytowany, absolutnie zachwycony i nie mogę się doczekać, by zobaczyć ich w ciągu najbliższych kilku dni, kiedy sprawy się uspokoją... Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę powitać mojego brata w rodzicielskim społeczeństwie pozbawionym snu - powiedział książę William.  Królowa Elżbieta II zobaczyła swojego prawnuka dwa dni po narodzinach, ale William i Kate z odwiedzinami musieli poczekać aż tydzień. Wszystko z powodu ich licznych obowiązków. Jak podają brytyjskie media, książęca para zjawiła się w Frogmore House we wtorek, 14 maja....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner