Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski Dance Dance Dance Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w białych strojach Wiktoria Gąsiewska i Adrian Zdrójkowski wychodzą ze studia TVP
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Już od kilku tygodni media informują o kryzysie w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Na Instagramie aktorki pojawił się wymowny wpis, w którym podkreśla, że nie wszystkim można ufać: 

Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa - napisała na Instagramie. 

Co więcej, w mediach społecznościowych przestali dodawać swoje wspólne zdjęcia pełne czułości. Widać, że w ich relacji coś się zmieniło. Do tego dochodzą niepokojące informacje, które aktor serialu "Rodzinka.pl" w końcu skomentował. O co chodzi? Dowiecie się tego z naszej galerii! 

1/5
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski Dance Dance Dance
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się?

Niedawno Pudelek informował o kłótni pary na planie serialu "Rodzinka.pl", po której aktorka  długo nie mogła dojść do siebie: 

Wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić - czytamy na wspomnianym portalu. 

Adam Zdrójkowski zdecydował się odnieść do tych informacji i w rozmowie z serwisem Plejada przyznał, że faktycznie pokłócił się z Wiktorią na planie serialu. Bardziej martwi go jednak fakt, że osoba pracująca z nimi zdecydowała się udostępniać takie informacje mediom.

To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje - powiedział wyraźnie zdenerwowany aktor.

Czy to oznacza, że w ich związku źle się dzieje?

2/5
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram

Wygląda na to, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nadal są razem, ale z całą pewnością w ich relacji coś się dzieje. Świadczą o tym słowa samego aktora, który zapewnia, że "na razie" są parą:

Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni - dodał Adam Zdrójkowski

Być może uda im się porozumieć i już niebawem znów zobaczymy ich wspólne zdjęcia na Instagramie. A jak zaczął się ich związek?

3/5
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

Historia związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, zanim zaczęli się spotykać, byli przyjaciółmi. Dzięki temu wcześniej zdążyli się poznać. Ich relacja trwa już ponad 2 lata. We wrześniu młoda aktorka tak mówiła o ich związku:

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - powiedziała Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z "Super Expressem".

Oboje są bardzo młodzi i nie myślą jeszcze o ślubie. Wiktoria Gąsiewska ma 21 lat, a Adam Zdrójkowski jest o rok młodszy. Na podjęcie poważnych decyzji mają jeszcze dużo czasu, a aktualnie oboje skupiają się na swoich karierach. 

4/5
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w białych strojach

Jakiś czas temu wystąpili wspólnie w pierwszej edycji programu "Dance, dance, dance", którą wygrali. Podczas nagrań, kiedy para była podglądana na sali treningowej, było widać, że ich relacja nie zawsze jest tak idealna, jak przedstawiali ją w mediach społecznościowych. Wiktoria Gąsiewska kilka razy płakała na planie po kłótniach z Adamem Zdrójkowskim, o czym pisaliśmy tutaj!

5/5
Wiktoria Gąsiewska i Adrian Zdrójkowski wychodzą ze studia TVP