Gwiazdy Ameryka Express
Mat. promocyjne

Ameryka Express 2. Oto wszyscy uczestnicy. Zobacz, kto jest kim w nowej edycji!

Gwiazdy Ameryka Express
Mat. promocyjne

"Ameryka Express" wiosną powróci na antenę TVNa, a my wiemy już teraz, kto wystąpi w kolejnej odsłonie show. Wśród uczestników wystąpią między innymi Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak czy Paweł Deląg. Nie obyło się również bez zaskoczeń! Koniecznie sprawdźcie, czyje zmagania będziemy mogli śledzić już niebawem!

Hitowy program TVN wraca po dłuższej przerwie. Fani formatu już od pewnego czasu wiedzieli, że kolejnej edycji "Ameryki Express" nie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Co więcej, planowana na wiosnę druga odsłona programu najprawdopodobniej będzie również ostatnią. Jednak od marca będzie można śledzić losy uczestników przez 13 odcinków, a rywalizacja będzie odbywać się na terenie Gwatemali i Kolumbii.

Podobnie jak w poprzednich edycjach programu, w "Ameryka Express" wystąpi 8 gwiazd, którym towarzyszyć będą partnerzy i przyjaciele. Oto lista nazwisk!

Ameryka Express, lista gwiazd

1. Jedną z największych gwiazd będzie Grażyna Wolszczak, która wystąpi razem ze swoim synem Filipem. 

Grażyna Wolszczak
EastNews

2. Na udział w programie zdecydował się również Paweł Deląg w parze z Dariuszem Lipką. 

Paweł Deląg na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe Polsat

3. Kolejnymi uczestnikami są aktorzy serialu 19+, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Dobry Kochani 🎅🏼😍🥰❤️ Jak tam U Was???? Skorzystam z okazji i przypomnę niektórym, że jeszcze przez dwa dni trwa licytacja dla Kacperka!! Możecie wylicytować obiad ze mną i @ernestmusial1, dodatkowo zabiorę na plan @19plustvn ‼️ Licytacja trwa tylko przez dwa dni‼️ Do 12.12 ‼️ Poniżej link https://m.facebook.com/groups/654529701723252?view=permalink&id=732782257231329 Tu znajduje się moja licytacja!!! Dołączajcie do grupy‼️ Oprócz spotkania ze mną do wylicytowania jest masa innych rzeczy. Kochani Kacperek potrzebuje olbrzymiej kwoty!!! I https://m.facebook.com/groups/654529701723252?view=permalink&id=732782257231329 Termin spotkania do uzgodnienia, na pewno po nowym roku ;) Bardzo proszę o udostępnianie tego postu!!! Dziękuje ❤️ #licytacja #spotkankezemna #kacperek #pomocdlakacperka

Post udostępniony przez Małgorzata Heretyk Official (@malgorzata.heretyk)

4. W "Ameryka Express" wystąpi także finalistka "Top Model", Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poniedziałek 9 grudnia 2019. Co mnie skłoniło do napisania tak szczerego tekstu? O tym opowiem kiedy indziej. Najważniejsze teraz, że postanowiłam podzielić się z Tobą kulisami mojego życia. ŻYCIA, które obserujesz u mnie na instagramie ale gdzie nie zawsze widać wyboje, przeszkody czy zawirowania na przebytej drodze ciężkiej pracy do mojego wymarzonego celu. Pokazać, że to co ważne nie zawsze przychodzi łatwo. Mój wpis służy wyłącznie MOTYWACJI. Chcę Ciebie zachęcić. Zmobilizować! Może tak jak w moim przypadku, niewiele osób w Ciebie wierzyło, a niedowiarki, zazdrośnicy (czasem nieświadomie) próbowali podcinać Twoje skrzydła. Czujesz, że nie masz prawdziwych, życzliwych przyjaciół? Nie trać zapału! Mniejsze czy większe potknięcia, wypadki przy pracy, tzw. porażki.. każda z nich przybliża Ciebie do Twojego celu. Zawsze do wszystkiego podchodź z uśmiechem i nastawieniem: uda się. Znajdź środowisko, ludzi, choćby jedną która Cię wesprze, by czerpać z tego motywację. Dasz radę! I działaj dalej! Nie przestawaj biec. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdujesz. Wiara i dzialanie czynią CUDA! To co ważne nie zawsze przychodzi łatwo ale ciężka pracą jesteś w stanie osiągnąć wszystko. Po raz pierwszy publikuję zdjęcia zza kulis mojego „successful life”. #nevergiveup #makeitpossiblestories @huaweimobilepl

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

5. Patrycja Markowska również zdecydowała się na udział w rywalizacji. Towarzyszyć jej będzie Żaneta Lubera.

6. Uczestnikami "Ameryka Express" zostali również znani z programu "Żony Hollywood", Iwona Burnat i jej mąż Reggie Benjamin.

7. W gronie uczestników znaleźli się także Grzegorz i Rafał Collinsowie, prowadzący program "Odjazdowe bryki braci Collins".

8. Ponadto zobaczymy również Marcina "Różala" Różalskiego oraz Bartosza Fabińskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"A jeśli ktoś Nasz Polski Dom zapali, To Każdy z Nas gotowy musi być. Bo lepiej byśmy stojąc umierali, Niż klęcząc na kolanach mamy żyć." Jerzy Narbutt. @ihsteam , @extremehobbytm , @nikkosportspolska1 , @alfa_aktiv_vitafuel , @shockermmasolutions , @body_chief , @mdclinic_warszawa , @cameleon_pomagajpomagac , @skuteczni_net , @just7gym_official , @kruksdifferent , @gshock.pl , @gshock.poland , @alfickeyglourke #bad_boys_kruksdifferent www.kruksdifferent.com/akcja-bad-boys @michal_materla @artur_szpilka @rescikdixon37 @kafar_dixon37 @szymonkolecki @lordoleksiejczukufc @marcinrozalrozalski @hinol_polska_wersja @sobota_flow @mamed_khalidov @inthecagepl @mma.pl @artnox_fightsport @kruksdifferent @cameleon_pomagajpomagac @fundacja_cancerfighters @alternatywnie.szczecin @damianrojek1985 @jurasmma @pejaslumsattack @kieliszkowskimateusz

Post udostępniony przez Marcin Różal Różalski (@marcinrozalrozalski)

Za kogo będziecie trzymać kciuki?

Zobacz także: Daria Ładocha może poprowadzić „Ameryka Express”, ale to nie wszystko! Szykuje kolejny projekt

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27