Lara Gessler zaręczyła się

Wiemy, ile kosztowała kreacja ślubna Lary Gessler (szok!) i kto nie przyszedł na wesele!

Lara Gessler zaręczyła się

Pierwszy raz pokazali się publicznie razem około rok temu. Teraz czekają na narodziny pierwszego wspólnego dziecka – dziewczynki! A niedawno wzięli ślub.

Nie była to huczna uroczystość – mówi „Party” Lara Gessler.

Restauratorka Lara Gessler i prawnik Piotr Szeląg decyzję o ślubie podjęli spontanicznie, zapewniają, że w ogóle się do niego nie przygotowywali. Nie było więc wedding plannerki, kreacji z Paryża, wynajętej limuzyny… Nie przyszła na ślub nawet Magda Gessler, bo w tym czasie była z ukochanym na zagranicznych wakacjach. Przy ceremonii był jednak obecny Tadeusz Muller, brat Lary i jego nowa dziewczyna Jagoda.

Na ostatniej prostej przed porodem zorganizowaliśmy pod Warszawą bardzo skromną uroczystość, tylko dla nas" zdradza Lara.

Panna młoda, która uwielbia promować polskie marki, miała na sobie buty, suknię i biżuterię od polskich projektantów. Znamy cenę jej sukni! Aż trudno uwierzyć, że kosztowała jedynie 259 złotych! Lara wybrała sukienkę Bethany od Laurella o długości maxi w kolorze ecruu. Kreacja miała głębokie wycięcie na nodze, rękawy z bufkami i pięknie podkreślała ciążowy brzuszek restauratorki. Taki sam model, ale wykonany z kwiecistej tkaniny dostaniecie w sklepie internetowym Laurelli (dostępne są dwie wersje w cenach 259 zł i 119,40 zł). Lara poprosiła w sklepie po prostu, by odszyto jej taką samą suknię w ecruu i prośba została spełniona.

Projektantka nawet nie wiedziała, że kupuję od niej suknię na ślub – śmieje się Gessler.]

To była chyba najskromniejsza ceremonia w polskim show-biznesie.

Lara Gessler w "Dzień Dobry TVN"
East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jesteś ✨♥️🕊 @piotr.szelag #miłość #love #razem #dziękuję Fot @tadeusz_muller

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

 

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11