Uczestnicy i prowadząca Ameryka Express na konferencji prasowej
East News

Wielki finał "Ameryka Express" już za nami! Kto wygrał najnowszą edycję show TVN? 

Uczestnicy i prowadząca Ameryka Express na konferencji prasowej
East News

Ostatni odcinek programu "Ameryka Express" już za nami! Która para najlepiej poradziła sobie w finale i wygrała show TVN? W ostatniej odsłonie programu zobaczyliśmy już tylko trzy pary: Karolinę Pisarek i Martę Gajewską-Komorowską, Pawła Deląga i Dariusza Lipkę oraz braci Collins- Grzegorza i Rafała. Co działo się w wielkim finale "Ameryki Express" i która para cieszyła się ze zwycięstwa? 

Kto wygrał program TVN?

W ostatnim odcinku show "Ameryka Express" wszystkie trzy pary musiały wziąć udział w leczniczej kąpieli w wulkanicznym błocie El Totumo. To jednak nie koniec! Pary musiały przetransportować na sobie jak najwięcej błota i zapełnić nim wiadro. Po wykonaniu tego zadania uczestnicy musieli  się wykąpać i ruszyć w podróż do Cartageny oddalonej o 69 kilometrów. Tuż przed ścisłym finałem, odpadła para, która jako trzecia dotarła na miejsce.  Byli to Paweł Deląg i Dariusz Lipka- panowie zajęli trzecie miejsce w programie "Ameryka Express". 

W dalszej części programu dwie finałowe pary czyli Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska oraz bracia Collins musieli zebrać 5 składników do tradycyjnego dania o nazwie arepa ( placek kukurydziany). Po wykonaniu dania, uczestnicy musieli znaleźć hasło, dzięki któremu mogli skorzystać z motorówek, żeby wyruszyć w dalszą drogę. Po dotarciu na rajską wyspę uczestnicy musieli wykonać zadanie sprawnościowe. Dalsza część konkurencji odbyła się już w mieście, gdzie finaliści musieli zrobić i sprzedawać sorbet, przenieść kosz owoców na głowie i odnaleźć klucz do miejsca, w którym został ukryty ostatni amulet- amulet został ukryty w hotelu, w skrzynce zamkniętej na szyfr. Amulet znaleźli bracia Collins. Później uczestnicy w szaleńczym tempie poszukiwali wskazówek, gdzie znajduje się meta wyścigu...

Jako pierwsze na miejscu pojawiły się Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska i to właśnie one wygrały najnowszą edycję "Ameryka Express"! 

Gratulujemy! 

Zobacz także: Zwycięzca "Azja Express" pracuje dziś jako... kelner! Co zrobił z pieniędzmi z wygranej? "Nie starczyło na..."

Wielki finał programu "Ameryka Express" już za nami".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brawa, brawa, brawa dla modelek 👏👏👏 #amerykaexpress #finał #tvn #player

Post udostępniony przez amerykaexpresstvn (@amerykaexpress.tvn)

 

Miejsce drugie zajęli bracia Collins. 

Bracia Collins na konferencji prasowej
East News

Więcej na temat Ameryka Express
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48