Zagraniczne wojaże gwiazdy
WIDEO…
Przybylska spędziła całe święta w podróży. Bawiła się w Stanach i nie tylko

Zagraniczne wojaże gwiazdy
WIDEO…

Anna Przybylska jeszcze kilka miesięcy temu tłumaczyła w wywiadzie dla "Vivy!", że unika publicznych wystąpień i dużych imprez z uwagi na stan zdrowia i możliwość np. przypadkowych infekcji. Wszystko wygląda na to, że gwiazda czuje się już naprawdę dobrze, bo w ostatnich kilku tygodniach wróciła nie tylko do pracy na planie zdjęciowym, ale pojawiła się też na jednej z imprez. Przypomnijmy: Przybylska PIERWSZY raz na salonach od prawie roku. Wygląda pięknie
Aktorka jest też znów aktywniejsza na Instagramie, dzięki czemu mogliśmy przynajmniej w małej części zobaczyć, jak spędziła tegoroczne święta. A te, jeśli wierzyć chronologii jej zdjęć na portalu społecznościowym, były bardzo aktywne. Przybylska poleciała bowiem do Stanów Zjednoczonych - odwiedziła Chicago i Nowy Jork, a dziś w nocy opublikowała fotkę z... Warszawy. Trzeba przyznać, że tempo imponujące!
Zobacz: Przybylska opublikowała perwersyjne zdjęcie, które złamało regulamin
Tak swoje podróże relacjonowała na Instagramie Przybylska:





Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.