A jednak! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". W sieci pojawił się wpis pary, która dziękuje widzom oraz wszystkim, z którymi miała okazję współpracować.

Reklama
Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na Śniadanie”. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu.
czytamy na Facebooku Kasi

Zobaczcie całość!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie"!

Rewolucja w "Pytaniu na śniadanie" trwa dalej. Ze śniadaniówką pożegnało się już kilku prowadzących - odeszli m.in. Ida Nowakowska, Anna Popek, Małgorzata Opczowska czy Tomasz Wolny. Wydawać by się mogło, że dość pewną pozycję mają Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski, którzy uchodzili za największe gwiazdy TVP. Nic bardziej mylnego - i tą parę dotknęły ogólne zmiany w Telewizji Polskiej. Dziś para zamieściła w sieci komunikat - nie zobaczymy ich już więcej w "Pytaniu na śniadanie".

W dalszej części wpisu Kasia i Maciej dziękują ekipie oraz widzom:

Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów. Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy.
piszą
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
AKPA/Gałązka

Na koniec Kasia i Maciej przypomnieli o TeleKamerze, którą otrzymali w 2023 roku, jako największym uznaniu widzów:

Zobacz także
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę. Życzymy powodzenia nowym Prowadzącym. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
kończą swój wpis Kurzajewski oraz Cichopek
Cichopek i Kurzajewski odchodzą z Pytania na śniadanie

W gronie nowych prowadzących "Pytanie na śniadanie" znaleźli się Robert Stockinger i Joanna Górska oraz Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Coraz głośniej mówi się, że gospodynią show zostanie również Katarzyna Dowbor. Jej debiut ma odbyć się w najbliższą sobotę. Nie są to jednak potwierdzone informacje.

Będziecie oglądać zupełnie odmienione "Pytanie na śniadanie" bez Kasi i Macieja?

Reklama

Zobacz także: Awantura o "Pytanie na śniadanie", tak źle jeszcze nie było. Udział Stockingera przelał czarę goryczy?

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski AKPA/Gałązka
Reklama
Reklama
Reklama